Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

onome kome je zao da potrosi 10 l nafte ne mora ni da razmislja o ovom predlogu ,jer da se malo zapita koliko je litara tj stotine litara potrosio za dz,,, tj uprazno onda bi mu ovih 10 znacilo malo za ono sto ce se ostvariti.koliko su nafte izgubili ovi sto su im njive pod vodom:haha::haha:??a mi ne pomazemo samo malinarima vec i sebi.jer ce se u obzir uzeti svi segmenti poljoprivrede tj sve nepravde koje nas tiste a koje cemo probati da ispravimo.tezak je pocetak a kad kamen pocne da se kotrlja onda lako ide niz brdo.svi smo mislili da nikada nece doci 5 okt a dosao je, tako je dosao i ovaj dan da nateramo drzavu ,,da se i seljak pita,, a ne da drugi odlucuju o onome sto smo licno svojim sredstvima proizveli.malinari su samo kapisla a na nama je da produzimo.bog da nam je vise kuce
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Moze li se to skenirati i postaviti, da ne ispadne da se neko mozda oseti izostavljenim ili cak ni spomenut.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

@ peto1
to bi razresilo mnoge nedoumice i mnogo toga razjasnilo
@ bane ivanov
kalkulaciju ti moze uraditi bili koji student poljoprivrednog fakulteta koji je polozio ispit iz kalkulacija, a ima profesora i " profesora", u toj kalkulaciji ako se unose mlecnost grla od cca 7-8000 za holstajn rasu ili 5000 za simentalsku, to je vec pocetak kraja, da ne pricam dalje o toj materiji, kao i prinos sto rece gosn 10% od 9t psenice umesto 3.5-4t
itd, itd...
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

@ BANE IVANOV

KONKRETNIJE I NARAVNO U DRUGOJ FORMI JE POSLATO MINISTARSTVU.OVO SU NA GRUBO IZVUCENE TEZE

To bi nas konkretno i interesovalo, Ako ima ministar sta da gleda da i mi vidimo sta se trazi. Inace ce biti po starom neko ce da omasti brk a neki ce da odvise.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

ko sto sam u nekoj temi odgovorio sastanak i pregovore voditi uz direktan prenos da se vidi i cuje sta pricaju i nasi i ministar svi koji su ukljuceni imaju pravo da znaju sta se desava, jer se od njih traze da podmetnu grbacu
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Slažem se sa čika Jovom-moramo znati konkretne zahteve,šta znači subvencije za sve a posebno za vinarstvo-ulog će biti veliki ali da znamo-neka ibsistiraju na direktnom tv prenosu (ako može skupština može i ovo),neka svi vide i čuju o čemu se radi.Kod nas je bila televizija samo ne znam koja.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

previse je puta do sada bilo bilo ajd narode protiv vlasti- ajd, a za cije babe zdravlje, i tako se digne halabuka, vodje protesta nesto uvacare, a svi ostali ga pu*e
ovde su sve porodicni ljudi,ljudi koji se bave poslom koji nije ni malo lak i koji nema nelih velikih tolerancija i koji ne trpi velike improvizacije
ja sam za to da se stvari menjaju, ali mora se biti ozbiljan, ako neko treba da batali svoj posao i porodicu i da rizikuje mora bar znati za sta konkretno
i sve mora biti javno, mi ne muljamo nista i trazimo samo ono sto je realno, da radimo i da od tog naseg rada zivimo i zaradimo, a ne radimo ko crnci, a primamo ko crnkinje
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Za KishRobert-a
"eeee... sad cu biti napusen,al' bar da kazem...
asocijacija iz lacarka i macve se bori za maline i malinare iz uzica i okoline,a ne gleda sta se desava u njihovom dvoristu....zato APV nece sa vama(ne ti raso02,nego svi koji su asocijaciji)...sto vi gledate u srbijance k'o u bogove,na sastanku nase asocijacije sam ja najglasniji da apv ne pristupi i ne menja naziv bas zbog ovakvih stavova...davno sam ja kazao da ce srbijanci vojvodjane zedne preko vode prevesti...."

KishRobert, 07:55h

Ja se borim i za žito i ako ga ne sejem, a i kad ga posejem to je kad završim sve, pa `ajd` i malo žita, trebaće slame,... i prvi put od tebe čujem da neko nekog vodi preko vode, a ako si mislio na BGD, to nema veze sa unutrašnjošću; on muze i "Srbijance" i "Vojvođance". U buduće budi malo konstruktivniji i temeljniji u donošenju suda i javnih iskaza!!!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Činjenica je da se baš u ovoj temi uključilo dosta novih članova i ovoga puta ih sve pozdravljam
Treba da insistiramo na osnivanju sindikata poljoprivrednika koji bi se vremenom omasovio pa bi se lakše nosili sa državom u budućnosti,da ne prave razliku između poljoprivrednika (profi i hobisti)-da zastupaju sve grane poljoprivrede
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

ponovo apel
za kishroberta i zx molim vas da ostane na ovome, ne trebaju nam podele na vojvodjane i srbijance , cene su iste ili slicne u celoj srbiji i mi hocemo to da promenimo a ne da se izmedju sebe posvadjamo oko budalastine koja sa protestom nema nikakve veze :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

zx .potpuno si u pravu ,zasto da se delimo kada svi imamo iste probleme i lakse cemo da ihresimo ako navalimo sa svih strana :bravo: :bravo: :bravo:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ovim loderima na vlasti i najvise odgovara da se medusobno posvadamo a oni mogu da rade sta oce. Zavadi pa vladaj.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ljudi su uzbuđeni pa dođe do nekih reči ali zaboravimo to.Ne poznajem lično ni Kiša ni ZX-a ali po ovome na forumu,svakom su pomogli ako su znali odgovore i trebaju nam obojca.Mi smo svi ribe koje se peku na istoj vatri ali jedna drugoj ne veruju.Međusobno oprostite jedan drugom i idemo dalje
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

cika jovo sto se ti plasis da ce neko ubrati kajmak pa nestati ,pa zar nisi upucen da ovu akciju vode isti ljudi kao i pre samo sa mnogo vecom energijom jer smo se konacno slozili i udruzili ,a oni da su do sada imali car ne bi bili tu sa nama vec bi verovatno kao neki ovde sa foruma koji su dobili od drzave sto su trazili i kredite i sve zivo pa sada pokusavaju da miniraju ovu nasu asocijaciju jer im je to verovatno bio uslov kada su im dali to sto su im dali.ti ce se verovatno prepozmati i uvuci u misiju rupu a vama niko ne brani da se aktivirate i da sa nama budete u nekom pregovarackom timu ali znajte to je krvav posao.preci cete stotine km i kuci ce vas zaboraviti i gubicete tone zivaca ,a onda ce se naci neko na forumu da ti kaze kako ces usicariti i nestati .e to ovoga puta nece moci jer smo organizovaniji nego ikada, tu ne bih iznosio pojedinosti ali svo iskustvo iz prethodnih dogadjaja je iskorisceni da se to ne dogodi ako ta zanima javi se.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Provac, ta ekipa koja minira Asocijaciju isto bi tako i bilo kog drugog i sa državom i bez nje, i ja sam dobio i subvencije i kredite (što mi i sleduje po uredbama), ali to ne znači da sad ima pravo ta ista država da me keca.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

puca mi veza iako imam ADSL

potpisujem zx, kobajagi dali nam malo a uzeli to sto su nam kao dali i jos malo vise

nemam ja nameru da izigravam medijsku zvezdu i da se tu nesto trsim, ni najmanje ne patim od manije velicine, samo zelim da ova stvar uspe, a to je moguce tako sto ce te nas sto bolje informisati o svakom koraku, novoj informaciji i sl
ljudi hoce da znaju za sta se bore, koje ce se konkretno stvari menjati
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Nisi jedini i kod mene sve ostalo radi samo poljo koci.
 
Nazad
Vrh