Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Ako bi skocila cena suncokreta skocila bi i cena djubriva i ostalog repromaterijala. Ne obaraju oni cenu vec balasiraju obe strane.
 
Pa šta mislite da su oni glupi? Koliko je bilo đubrivo 2012 u jesen? Uostalom to je samo moje misljenje.

Послато са LT26i уз помоћ Тапатока
 
Kako u ovim emisijama nema nekog seljaka sa 10jutara zemlje 560 spediterom sa podrenim stranicama,i 5 krava koji ima dvoje dece koje skoluje????????????????kako takvih nema na tev-u'???nego asocijacije kurci palci 100+,paori ovi oni!!!klubovi,klanovi ne znam kako vise da ih nazovem kod mene ni jedna televizija nije dosla za veka???ZASTO?
 
Do Pozarevca da verglam pedale,pa dal' si ti lud.Ko zna sta ce se desi do srede znas ti kolko je to vremena.Mozda uljare izadju npr u utorak sa novim cenama:osmeh: a mozda i mi malo proteramo traktore,cisto da se vidi da smo tu.Naidji veceras sa ovima tvojima,u 20h je UO NAPSa a posle malo u kafanu.
Nisam znao na vreme da se organizujem posto smo danas silirali..

Inace dobru ste odluku doneli i bez mene :osmeh:
 
Valjda je dobra videcemo,idem da spavam ujutru rano prijavljujemo proteste,pa da se pripremim za ispiranje mozga.
 
Jedno pitanje za ddragana pošto vidim da se oglasio za proteste i blokade puteva. Zašto blokirate puteve? Zašto ne blokirate onog ko vas unazađuje, otkupljivače, ministarstvo poljoprivrede, vladu? Zašto sprečavate ljude da idu na posao, da idu kod lekara na pregled koji su zakazali pre 10 meseci, zašto blokirate majke sa malom decom koja idu na vakcinu, zašto blokirate ljude koji nemaju koru hleba da pojedu pa žure negde da rade za crkavicu od 1000 dinara za 8 sati?
 
Za sve one koji su protiv protesta

1zna7ww.jpg
 
Takodje mislim da treba blokirati viktoriju i njene otkupljivace.
А зашто блокирате Викторију кад сав ваш сунцокрет стиже у http://www.google.ba/url?url=http:/...xYujMQ&usg=AFQjCNFZrEb3Ht_3e7eJcS-WyI_O6rwfZg Јуче је 160 камиона са сунцокретом из Србије чекало на рампи,у разговору са камионџијом из Владимировца Бимал је откупи 70 посто производње из Србије преко задруга...

http://www.sco-group.com/index.php а иначе ови су власници Бимала и веома су финансијски потковани и власници пар шећерана и уљара у Аустрији и Бразилу.
 
Poslednja izmena:
Putine druze,jedini problem je to sto su sve te zadruge u koperaciji sa viktorijom i mk,Pa nasa zadruga nema zaplate a kamoli da otkupljuje,znaci da rade za nekog,a taj neko nismo ni ja ni ti.
 
Стева пријатељу па знам ја то,ал из прве руке знам да су истиснули Викторију и Дијамант за огроман проценат колача.По мени да се не предаје није могуће јер је потребан огроман лагер,да блокрам путеве да обичан народ не функционише није најсрећније решење.Само блокада великих играча у откупу и наравно владе и министарства.
 
Protest poljoprivrednika u sredu 26. avgusta -- izvor blic.rs

Nezavisna asocijacija poljoprivrednika Srbije najavila je danas da će organizovati proteste u sredu, 26. avgusta, zbog niske otkupne cene suncokreta ovogodišnjeg roda.- Uljare su snizile akontacionu otkupnu cenu suncokreta sa 43 na 36 dinara po kilogramu, što je za poljoprivrednike neprihvatljivo - rekao je predsednik Upravnog odbora Nezavisne asocijacije poljoprivrednika Srbije Jovica Jakšić.

...

Ovogodišnji rod suncokreta u Srbiji je ispod proseka, usled velikih suša. U ugovorima koje su poljoprivrednici sklapali sa uljarama piše da će se isplatiti tržišna cena suncokreta koja bude u trenutku žetve, a trenutno je u regionu otkupna cena te kulture znatno veća nego u Srbiji.
 
Jedno pitanje za ddragana pošto vidim da se oglasio za proteste i blokade puteva. Zašto blokirate puteve? Zašto ne blokirate onog ko vas unazađuje, otkupljivače, ministarstvo poljoprivrede, vladu? Zašto sprečavate ljude da idu na posao, da idu kod lekara na pregled koji su zakazali pre 10 meseci, zašto blokirate majke sa malom decom koja idu na vakcinu, zašto blokirate ljude koji nemaju koru hleba da pojedu pa žure negde da rade za crkavicu od 1000 dinara za 8 sati?
Prvo citiraj mi post gde sam napisao da cemo blokirati puteve!!!!
Drugo iz tvog pisanja ocigledno je da nikad ovo nisi radio,da si i jedne proteste odradio znao bi da se bolesni propustaju,da se trudnice i mala deca propustaju...Trece organizuj se ti pa mi pokazi metod kako da udjemo traktorima u BG,posto sve znas,a resenje nigde ne dajes,cista demagogija.Svi mi znamo sta ne valja i sta bi trebalo nema potrebe da nam objasnjavas,nama treba RESENJE tih problema....
 
Nazad
Vrh