Progressus - subvencije Madjarske 70%

Kontaktirao sam Agroboss za Omikronov 4-oro redni kultivator za kukuruz i soju,puna cijena je oko 10.000 evra:confused:......pa jbt,za te pare kupiš tursku četvororednu diskosnu sijačicu za kukuruz,u fulu.Bezobrazluk
 
Da , od poreske
To je dobro jer se iz pdva ceka i do mjesec ipo papir.
Navodno mozes i licno nesto kupiti u Madjarskoj ali je papirologija tolko komplikovana da opet ostaje da se radi preko ovih posrednika. Trebalo bi prvo predracun , pa nakon odobravanja da tamo pristanu da ti prave fakturu na 30% a da 70 % dobiju od agencije.
 
Bio sam i ja na prezentaciji u Laktašima. Zamjerka je bila zašto dobavljači nemaju istaknut cjenovnik, jer je cijena osnov svega. Zainteresovani su prisiljeni da lično dođu u njihovu kancelariju da bi dobili jasan INFO o cijeni ili putem telefona. Bili su prisutni svi dobavljači a jedini koji se drznuo u odbranu ne objavljivanja cjenovnika je bio lik ispred Interkomerca. Veli, da je praktično nemoguće izaći sa cjenovnikom jer postoje razni dodatci za neke proizvoda... Npr prikolica u osnovnoj verziji košta 20K evra, sa širokom gumama nešto više, donja ruda, gornja ruda, vrsta kočenja i sl...... Nije nas uspio ubijediti jer se u ponudi prikaže cijena u standardnoj verziji a ispod se taksativno navedu cjenovnici za dodatne stvari.
 
Uh što volim te trgovce!
Izgleda gledaju kako na osnovu subvencija da vas više opletu.
Odeš na saj MBV iz Vršca,sve transparentno,cene za osnovnu i za dodatnu opremu.
 
Bio sam i ja na prezentaciji u Laktašima. Zamjerka je bila zašto dobavljači nemaju istaknut cjenovnik, jer je cijena osnov svega. Zainteresovani su prisiljeni da lično dođu u njihovu kancelariju da bi dobili jasan INFO o cijeni ili putem telefona. Bili su prisutni svi dobavljači a jedini koji se drznuo u odbranu ne objavljivanja cjenovnika je bio lik ispred Interkomerca. Veli, da je praktično nemoguće izaći sa cjenovnikom jer postoje razni dodatci za neke proizvoda... Npr prikolica u osnovnoj verziji košta 20K evra, sa širokom gumama nešto više, donja ruda, gornja ruda, vrsta kočenja i sl...... Nije nas uspio ubijediti jer se u ponudi prikaže cijena u standardnoj verziji a ispod se taksativno navedu cjenovnici za dodatne stvari.
Слободан је такав,али је добар трговац,увек може са њим да се договори.
 
Nazad
Vrh