Program za vodjenje poljoprivrednog gazdinstva

Pre nego sto krene beta verzija aplikacije agroagro.com zelio bih od Vas da cujem sta je ono sto vam je najbitnije i sto bi vam bilo najkorisnije u radu kako bi znali dalje da koncipiramo aplikaciju i cemu da obratimo vise paznje.

Da li Vam je najbitniji pregled radova?
Mozda pregled finansija prihoda/rashoda/raznih placanja?
Vremenska prognoza - kolicina padavina i slicno?
Skladistenje dokumenata?
Pregled saradnika, veterinara i sl. ?
 
XZMHe8A.png



Zbog mnogobrojnih emailova koje sam dobio zelim da obavestim i one koji posecuju forum da projekat agroagro nije napusten i da se razvija i dalje...
 
Nakon dugog razmatranja i u razgovoru sa poljoprivrednicima shvatili smo da je unos podataka za poljoprivrednike mukotrpan posao. U skladu sa novim tehnologijama kreiramo mobilnu aplikaciju koja ce imati za cilj da automatski bez vase pomoci pratiti i beleziti vase aktivnosti na polju i van polja. Nakon mukotrpnog dana lako bi mogli da unesete detalje ili izmene.

Sta mislite o tome?

A sto se tice poljoprivrednika kojima to ne treba uskoro dobijate Excel tabele za rucno unosenje podataka.

Svako dobro...
 
Treba i program za one mlađe generacije koje dobro barataju kompjuterima. Kako da se to skine i isproba ? I naravno ako je moguće da nije na ćirilici jer to ne znam ni slova. Vidim na webu da nema ništa, nešto piše pa sam dao mail ali nema linka za download, web vam je totalno van funkcije ? iOS/Android verzija je jako poželjna.

Hvala
 
AgroAgro 2015 - 10.februar

Novine:
- Mapa sa beleskama
- Jednostavniji interfejs za lakse koriscenje
- Analiza po svim stavkama
- Instant pametna pretraga
- CashFlow - transakcije po svim parametrima
- STAMPANJE sadrzaja tabela - ekrana

15SLZ82.jpg
 
Ne vidim na sajtu da imaju "Politika privatnosti" I "Uslovi korišćenja". Treba jasno reći ko odgovara za podatke i da li će servis biti konstatno dostupan, da li će se podaci koji se prikupe ustupati nekim trećim firmama. Ne vidim ni na koji način će raditi tehnička podrška (telefon, tiketi, Skype). Ne vidi se ni ko stoji iza tog projekta i još dosta stvari nekako nedostaje na početnoj stranici.

Što se cene tiče 500 dinara mesečno je neka cena koja bi bila prihvatljiva za početak. takođe da li će se moći plaćati na mesečnom nivou ili na šesto mesečnom ili godišnjem, a možda će za plaćanje biti ponuđena sva tri načina.

Ne morate se truditi ovde odgovoriti o ovome što sam napisao, ali treba da razmislite, mene to baš mnogo ne zanima, jer sam ja pčelar :pcelac::
 
Ne vidim na sajtu da imaju "Politika privatnosti" I "Uslovi korišćenja". Treba jasno reći ko odgovara za podatke i da li će servis biti konstatno dostupan, da li će se podaci koji se prikupe ustupati nekim trećim firmama. Ne vidim ni na koji način će raditi tehnička podrška (telefon, tiketi, Skype). Ne vidi se ni ko stoji iza tog projekta i još dosta stvari nekako nedostaje na početnoj stranici.

Što se cene tiče 500 dinara mesečno je neka cena koja bi bila prihvatljiva za početak. takođe da li će se moći plaćati na mesečnom nivou ili na šesto mesečnom ili godišnjem, a možda će za plaćanje biti ponuđena sva tri načina.

Ne morate se truditi ovde odgovoriti o ovome što sam napisao, ali treba da razmislite, mene to baš mnogo ne zanima, jer sam ja pčelar :pcelac::

Da, da. Hvala puno na savetima. Naravno da pripremamo "Politiku privatnosti" o "Uslove koriscenja" , a jedno je sigurno - podaci poljoprivrednika nece biti ustupani niti prodati trecim licima
 
Nazad
Vrh