Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ovo kod mene pise prije nego sto stisnem ignorisanje......BETRUGERISCHE WEBSITE...Jebiga,ja ucio ruski pa nemam pojma sta pise...uglavnom mi se od jutros pocelo pojavljivat kad ocu uc na poljoinfo
 
Isto se i kod mene dešava. I na Operi i na Mozili. Nemam antivirus. Kliknuo sam na ignore i tako ušao na forum.
 
Isti problem kao kod ostalih clanova.

2r72gc2.png
 
I kod mene isto.
Browser-i povlače bezbedonosne informacije iz odgovarajućih baza u koje je na žalost poljoinfo uvršten kako napisa moderator.
Kako sam ja shvatio, iz onog što piše u detaljima vezanim za bezbedonosno upozorenje, problem je u "phising"-u, "pecanju" u prevodu.
Najverovatnije su detektovali ono što je naveo kolega Lacin da se njemu desilo. Znači kad se ukuca adresa foruma,
umesto tražene dobije se neka ko zna koja sa zlonamernim sadržajem..
Dolazi do presumeravanja moguće zbog upada i instalacije malicioznog koda na .poljoinfo.com
 
Molim naše Moderatore,Administratore u Superadministratore... i ostale važne funkcionere sa ovog foruma da pod hitno pristupe odbrani od virusa buba i bakterija,kako bi se ovaj sajt mogao bezbedno i na "opštu polzu" ovoga naroda koristiti.
 
Sve je manje ljudi na forumu,uplašili se pa se ne prijavljuju.Samo se javljamo mi hrabri(ludi).Ako izginemo i nešto nam se desi sa ovim virusom pa nas ne bude bilo na poljo forumu,odajte nam počast.Možete i neki memorila i skup organizovati u našu čast,popiti i po koje piće,okupiti se i govor održati.Saglasan sam da se memorijal zove "Memorijal Ace Noćajca i ostalih forumaša".Prvi gutljaj obavezno prospite na zemlju crnicu,
I to baš na današnji dan kada je pokojni Jaša Tomić sa ostalim deputatima iz Vojvodine u N.Sadu na skupštini proglasio prisajedinjenje Srema,Bačke,Banata i Baranje Kraljevini Srbiji.Ima tu dosta simbolike,kažem ja vama,a vi u to ne verujete!
 
Sve je manje ljudi na forumu,uplašili se pa se ne prijavljuju.Samo se javljamo mi hrabri(ludi).Ako izginemo i nešto nam se desi sa ovim virusom pa nas ne bude bilo na poljo forumu,odajte nam počast.Možete i neki memorila i skup organizovati u našu čast,popiti i po koje piće,okupiti se i govor održati.Saglasan sam da se memorijal zove "Memorijal Ace Noćajca i ostalih forumaša".Prvi gutljaj obavezno prospite na zemlju crnicu,
I to baš na današnji dan kada je pokojni Jaša Tomić sa ostalim deputatima iz Vojvodine u N.Sadu na skupštini proglasio prisajedinjenje Srema,Bačke,Banata i Baranje Kraljevini Srbiji.Ima tu dosta simbolike,kažem ja vama,a vi u to ne verujete!

Izgibosmo ali ćemo vaskrsnuti.Ko se boji virusa još...:ppozdrav:
 
Moze da se udje,ali ulazis na sopstvenu odgovornost! :) Meni blokira,ali kad kliknem na visit unsafe site onda mi normalno radi.
 
Nazad
Vrh