Problemi u radu Poljoinfo foruma

To zaista neznam, treba probati. Znam da se administratorima ne mogu postaviti ograničenja.

Što se dobitka tiče, mislim da ne vidiš njegove postove na forumu i ne može da ti šalje privatne poruke.
 
Ne znam gde da postavim pitanje,pa cu probati ovde.Dobio sam danas privatnu poruku od clana koojic punu najstrasnijih uvreda i pretnji,koju sam odmah prijavio uredniku.Posto vidim da doticni clan nije dobio ban,vec i dalje nesmetano pise,zanima me od kada je to dozvoljeno na ovom forumu.
Poruka se i dalje nalazi u mom inboxu,i tu je mozete procitati.
Hvala unapred na odgovoru.
 
@Markonator

Da si pročitao svoj inbox, video bi da sam ti odgovoriona tvoj e-mail, i provokatora banovao.
 
Kad forum gledam preko Mozille Firefox nemam dugme "zahvali se", dok ako ga pratim preko Opere onda to dugme postoji. Da li neko zna o čemu je reč i kako da Mozilla prikaže to dugme?
 
U kom delu foruma je problem ?

Stočarstvo, Caffe, Povrtarstvo ?
 
Prilikom kucanja posta pritiskam SPACE na tastaturi ali na sajtu nece da se napravi prazan prostor izmedju slova? Probam na FB, sve ispravno. Rubrika vremenske prilike.
 
Poslednja izmena:
Chrome koristim.Da, to se dogadja samo kada citiram post iznad, u obicnom kucanju poruke mislim da nema problema.
 
Spacebar not working on reply -- epidemija na svim forumima koji koriste vbulletin skriptu nakon poslednjeg updejta Chroma. Pratimo situaciju i čim se pojavi neko rešenje primenićemo ga ovde na poljoinfo forumu.
 
Kada citirate nekog, pa ne radi razmak, ne morate da brisete celu poruku da bi proradio. Jednostavno iskopirajte razmak iz poruke iznad: Markirate pritisnutim levim klikom mesto gde je razmak(da poplavi) i pritisnete ctrl+c. Zatim, u poruci koju kucate na mestu gde biste stavili razmak kliknete i stisnete ctrl+v. Voila, razmak proradi i dugme space je ponovo u igri. :ppozdrav:
 
Malo pre mi se desilo da mi je antivirus, avast, blokirao pristup forumu.Razlog je bio malver pretnja kako je pisalo u opisu.Ovo je prvi put otkako sam prisutan na forumu da se ovako nešto desilo.
 
Koja verzija Avasta je u pitanju, da je instaliram i vidim gde je problem. Ako još neko bude ima problem neka javi.
 
Nazad
Vrh