Problemi u radu Poljoinfo foruma

143n6yq.jpg


- - - - - - - - - -

Idi begaj Matiću nije dotle došlo :osmeh:, vidiš na slici šta je u isto vreme otvoreno kao i forum.I kao što sam napisao u napomeni avasta pisalo je da je Poljoinfo blokiran zbog pretnji malverom, zaboravio sam tačni naziv bilo je nešto Mal3...
 
Takodje se i kod mene oko 7 sati desilo da nemoze da udje na forum na naslovnu stranu,izaslo nesto pise bla,bla.... nisam ni citao samo sam otvorio ponovo i radi.Koristim Linux.
 
Ako može snimak ekrana kada prikaže grešku, ja sam sad instalirao Avast i ništa se specijalno ne dešava. Međutim očigledno da je negde zapelo.

Koji browser koristite vi koji ste imali problem ???
 
Sad verovatno postajem dosadan, ali evo ga opet.
2e4kvhw.jpg

Za sad ništa ne škodi računaru, al nikad se ne zna.
 
Samo javite šta se dešava, za sada znamo da avast nešto prijavljuje. Ja sam ga sinoć instalirao međutim kod mene ništa specijalno.

Da li je nekome neki drugi antivirus prijavio problem ?
 
Ja pregledam preko opere, kada hocu na forum upozorava me da je nebezbedno, da je sajt mozda hakovan ili kako se kaze.
 
Kod mene na linux-u kad hocu na poljoinfo prebaci me na ovaj sajt

http:// myfilestore.com/ download.php? id=9aa86085

Iz drugog puta otvara poljoinfo i sve radi uredno,tako je vec nekoliko dana:ppozdrav:

Mozda bude od pomoci
 
Yandex nas je stavio na bleck list, a to ovi samo preuzimaju. U pitanju je kod koji se učitava samo desetak puta dnevno, asinhroni je. Da se učitava svaki put već bi ga našli, mada se radi na pronalaženju.
 
Nazad
Vrh