Problemi u radu Poljoinfo foruma

Vidi u adres baru da li ima neka oznaka u procentima (gde je adresa sajta) na primer da piše 90% ili 80%, možda to treba vratiti na vrednost 100%.

Sad ako još neko ima problem neka javi.
 
Kod mene prob nece tapatalk da ubaci sliku, ali kontam mozda ga treba samo azurirati...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
d5564e5e86fa8054f6f98b545dae28d0.jpg

Убацио слику
 
Da li još neko ima problem sa slikama i tapatalkom, to je bilo i pre nekog vremena slično.
 
Ako neko još ima problem sa tapatalkom i slikama koje se šalju na forum neka javi.
 
Zaboravih reci da ni postove ne mogu da citiram.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam odavno odustao. Sad kopiram tekst i to je to...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ovo sa citiranjem je do tapatalka, jer mi možemo samo da ih obavestimo da problem postoji, ali oni kad budu hteli to će da rešavaju.
 
Ovo sa citiranjem je do tapatalka, jer mi možemo samo da ih obavestimo da problem postoji, ali oni kad budu hteli to će da rešavaju.
Kod mene je resen problem.
Nisam mogao da azuriram pa sam ga deinstalirao i opet instalirao, slike hoce da ubaci a evo sad vidim hoce i da citira...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da li još neko ima problema sa Tapatalkom i pristupom poljoinfo forumu.
 
Kada zelim da pogledam kome se svidjao neki post (ne mora biti moj) prikaze mi samo avatare bez imena. Nije neki problem ali ranije su pisala i imena. Da napomenem da koristim preko tapatalk-a i telefon xiaomi, mozda je greska i do mene?
 
Исто је и код мене. Али, не обраћам пажњу као и кад није радило цитирање.
 
Nazad
Vrh