Problemi u radu Poljoinfo foruma

E-agrar zakljucan??

Kao što je radashin primetio uošte se nije pisalo o sistemu e-agrar, nego je pisanje išlo po sistemu "trlababa lan da joj prođe dan". Verovatno že biti otključana od ponedeljka, jer je to trenutno aktivan projekat i treba da se razmene iskustva oko njegovog korišćenja.

Iskreno šta koga briga šta neko misli kako je bilo pre 1991 ili šta neko drugi misli o zadrugama, to može da se piše u temi chat koja i služi da ljudi pišu poruke koje niko ne čita.
 
Daj malo fleksibilnosti, nije bilo vredjanja, a ni teme nisu bile nevezane sa poljoprivredom. Kad god je diskusija konstruktivna i bar malo u temi po meni treba je pustiti. Sama ce se vratiti u normalan tok. Kazes sta je koga briga sta je bilo pre 1991?? Sto mladji ne bi mogli da znaju kako je moglo da se zivi sa 10ha kolko je bio maksimum i kako je traktor mogao da se kupi u naturi za 4 vagona kukuruza ili 2 vagona suncokreta?? Cini mi se da te neke stvari ne doticu i ne zuljaju kao nas ostale pa kao da nekad nemas dovoljno sluha da pustis da se igra razvije. :)
 
Poslednja izmena:
Podrzavam ovo zakljucavanje, teme se zatrpavaju glupostima, postaju nepregledne za clanove koje stvarno interesuje sam naziv teme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sad opomenama i prebacivanjima ide kad se ima vremena, kad je situacija da se nema vremena zakluča se tema da se malo spusti lopta.

Pa se opet otvori tema i onda sve iz početka. :haha:
 
Jel može neko da reši ovo citiranje poruka u tapatalk-u?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
To je problem do Tapatalka, odavde se malo toga može odraditi oko tog problem.
 
Uz to bi dobro došao i broj posta, posebno ako je stariji.
Ima, potpuno nepotrebno, dosta citiranih postova koji prethode odgovoru. Podrazumijeva se, da se odgovor bez posebnog navođenja, odnosi na prethodni post. Ako nisam u pravu, molim Admina da me ispravi.
 
Tako je.Ko šta radi non stop se citira, dajte ljudi pa nije niko retardiran da mora da mu se crta, nema smisla zatrpavati teme totalno besmislenim citatima postova.
 
Nazad
Vrh