Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ali citati rade, samo ne preko Tapatalka, jer je problem do Tpatalka. :cao:

Pa rešavajte kad znate gde je problem!

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Taj tapatalk ce otici u istoriju kad tad.Sve je gori i gori, prepun sigurnosnih rupa. Dodajte precicu za poljinifo na telefonu i uzivajte.
 
Probaj otkazati pretplatu, pa se ponovo pretplati, možda se nešto zeznulo u bazi podataka.

Ima li još ko sličan prblem, ne mora strogo biti tema Kajsija.
 
Videćemo da se još neko javi da li ima sličan problem, ovde sam pogledao u administratorskom delu i ne vidim gde bi mogao biti problem.
 
Imao sam pre, pa mislim da nisam ni svestan koliko sam imao pretplate, pa kako tece vreme pa vidim nesto medju novim porukama, ali ne dobijem obaveatenje, tek tad shvatim da me je “bacio dole” s te pretplate. Ali posto sam uglavnom preko tel., i ne azuriram to kao pre (pre mi je bilo sve uredniji kad sam koristio racunar, lap top, itd., ipak je tamo lakse sve urediti nego preko tel).
Da dodam ta je to kad je pao kais sa mnogo teme mi se desilo pre vise meseci, mozda ima god.
 
Опет проблеми са тапатоком или форумом, добио сам гомилу обавештења од јуна 2022 године!!! И једно за временске прилике од пре пар минута.
 
I meni danas stiglo jedno obavestenje.
Bas se pitao sta li ce to biti...
Citiranje postova i dalje ne radi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Citiranje postova i dalje ne radi.

Ovo oko poruka i obaveštenja ima neki problem, ali ovo je prvi slučaj da je poslao obaveštenja stara koju godinu.

Što se tiče citiranja poruka preko Tapataoka, to je do te aplikacije, kako komunicira sa XenForo skriptom koja pokreće ovaj forum. Nad tim mamo kontrolu, samo je napisno nekoliko žalbi i predloga da se sredi.
 
Je l ima neko problem da ne moze da doda sliku preko tapatalka?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ovo je interesantno pitanje, bilo bi dobro da neki ko koristi tapatalk proba pa javi ovde.
 
Kod mene radi normalno.

42811e8d01056c28a265c638cef4bbe5.jpg
 
Nazad
Vrh