Prikolice

Zmajevke su odlicne prikolice :D,jedan covek praznu moze da vuce po betonu kolko hoces i stane iznad 9t zita. :bravo:
 
@ Jugos
Slazem se sa tim da jedan covek moze lako da ih vuce i pomera, ali im je cena zaista velika, i kod nas polako ali sigurno preovladavaju kamionske :bravo:
 
Miroslave piše u ovoj i temi kamionske prikolice u službi poljoprivrede.Zašto mora stalno da se ponavlja jedno te isto pitanje kada je odgovor dat više puta samo ga treba potražiti a pošto nisu neke preobimne teme to nije problem naći.
 
Za koliko ::novac:: se moze naci dvoosovinka prikolica, nekompletna.
Samo da ima sasiju, po mogustvu tockove, losije gume.
Znaci bez sanduka,,,
U klasi Dubrave, manje Zmajevke.
Ako se uopste moze i naci od silnih preprodavaca.
 
@ slavkos

slavkos je napisao(la):
:cao:
Za koje bi se pare mogla naći jednoosovinka da može da nosi bar 4t?

Ja bih možda prodao moju, ali je nosivost 4,5 tona, nikad je nisam testirao koliko može poneti. Registrovana je na mom imenu. Ako te interesuje možemo se čuti na PP.
Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
zavisi gde je pukla i kako je zavarena i za koliko novaca ako je skupa onda bolje kupiti koja nije varena ali ako je dobro uradjeno i ojacano nema problema :ppozdrav:
 
pa ako je pukla sasija tamo gde idu ove sto se vesaju gibnjevi nosaci oni ali gledo sam jednu ima ojacanje od flahova debljine 5,6mm svuda de je varena cak jos i gitovana,i ako ima 3,4 vara na sasiji jel moze ona u repu da ide po losim putevima? taj ki kaze da je pravljena u zablju kod nekog sto remontuje prikolice,i koja bi bila cena za takvu,znaci stranice patos i gume nove a sasija stara i varena?
 
ljudi koliko lit farbe treba da za jednu zmajevku,racunam samo stranice i spolja i iznutra,koliko osnovne i zavrsne? i kojom boljom je bolje farbati,nitro ili uljanom?
sta kazete? imam u planu da jednu ofarbam sa kompresorom ovih dana
 
Može mala pomoć, potreban mi je gibanj 10 mm debljine 90 mm širine i 940 mm dužine (dužina nije toliko bitna), inače gibanj je od prikolice Z490. Može polovan, nov od nečeg drugog nije bitno samo da odgovara. Hvala.
 
ljudi koliko lit farbe treba da za jednu zmajevku,racunam samo stranice i spolja i iznutra,koliko osnovne i zavrsne? i kojom boljom je bolje farbati,nitro ili uljanom?
sta kazete? imam u planu da jednu ofarbam sa kompresorom ovih dana
6 lit temeljne, 6 lit zavrsne farbe nitro za tehnostroj od 5 tona, radjeno cetkom (samo sam radio sanduk bez patosa, spolja i iznutra)
http://img807.imageshack.us/i/p3160051.jpg
 
Evo je u novom izdanju :)
f528li.jpg
 
Nazad
Vrh