Prikolice

sepa je napisao(la):
Ja ti listam novosti oglase vec jedno 8 meseci i nema takvih prikolica... ako neko nadje neka javi.
moja greska,kad budes nasao prikolicu kamionsku sa simpl tockovima a pri tom je i kiper,odustaces od nje zbog cene.
 
Na odpadu u Beceju je bila jedna kiperka sa simpl tockovima, narandzasta, samo za cenu neznam, nisam pitao...
 
Jel ta tvoja kipuje? Koliko stane u te kamionske u odnosu na dužinu, pošto ima od 7,2m od 8m itd a nepiše kolika je maksimalna dozvoljena nosivost.
 
neko rece da nema kiperke,kako nema?
evo jedne,k'o lutka!
4oya9.jpg

Post je spojen: [time]1290492016[/time]
_________________________________________________
mims je napisao(la):
Jel ta tvoja kipuje? Koliko stane u te kamionske u odnosu na dužinu, pošto ima od 7,2m od 8m itd a nepiše kolika je maksimalna dozvoljena nosivost.
moja od 7,20,doz. nosivost je 14t.
 
mims je napisao(la):
Jel ta tvoja kipuje? Koliko stane u te kamionske u odnosu na dužinu, pošto ima od 7,2m od 8m itd a nepiše kolika je maksimalna dozvoljena nosivost.
5.2m=10t
6-6.2m=12t
7.2=14t
Ove dužine sam dosad imao i na toliko su bile registrovane.... E sad koliko sam na njih tovario to je druga stvar...
 
Ok, hvala. Znači puta 2 pa se dobije tonaža. A za tovarenje to znam kako ide, samo tovari dok ne pukne guma. :ppozdrav:
 
KishRobert je napisao(la):
sepa je napisao(la):
Jel kipuje ta tvoja? Ajde pricaj koja je cena da trgujemo ako je dobra?
Pozdrav
jel si ti video sliku sto sam ja postavio?
Jesam...dobra prikolica..samo skupa. Zvao sam vec,ja mislim negde oko 5000e,a ima i 3 osovine ne odgovara mi. Sa 2 osovine bila bi bolja.
Hvala ti
 
recite mi ko prodaje prepravljene prikolice tipa mr djakovic ili zmaj na vasaru u rumi? ili prepravlja stare sasije?
moze i na pp :ppozdrav:
hvala
 
Dr Culibrk je napisao(la):
recite mi ko prodaje prepravljene prikolice tipa mr djakovic ili zmaj na vasaru u rumi? ili prepravlja stare sasije?
moze i na pp :ppozdrav:
hvala
Sinisa iz Dublja kod njega smo mi uzeli nase obe zmajevke
 
Nazad
Vrh