Prikolice

Imam priliku da kupim Utvinu prikolicu...kiperka sa duplim točkovima,!Koliko vredi sad tako nešto,tj. kolika joj je cena? :sta:
 
stiv je napisao(la):
Imam priliku da kupim Utvinu prikolicu...kiperka sa duplim točkovima,!Koliko vredi sad tako nešto,tj. kolika joj je cena? :sta:
Cena takve prikolice,negde oko 1500 - 2000e
sve zavisi u kakvom je stanju
pozz
 
Ја сам од моје двоосвинске приколице направио једноосовинку, пошто ми је осовина слаба и уска можда буде и тандемка док не набавим бољу осовину.
195x8l.jpg
2zin86b.jpg
apfvw5.jpg
2ro2q8x.jpg
 
Морао бих да сечем ове профиле па поново варење, много посла а конструкција би била слабија.
 
kako preregistrovati kamionsku prikolicu za traktor

imam 4 kamionske prikolice i hteo bih da ih preregistrujem za traktor.cujem price i video sam kamionske prikolice sa zelenim tablicama preregistrovane za traktor.
kako to uraditi i dal je jos moguce po novom zakonu?
hvala
 
Odg: kako preregistrovati kamionsku prikolicu za traktor

nazovi fakultet teh. nauka u ns,oni imaju odgovor.
 
Da li neko ima osovinu od zmajevke 470 (stari tip) za prodaju. Hitno mi je potrebna.
 
Tema je spojena u jednu već postojeću i nema potrebe za otvaranjem nove jer je u ovoj već nekoliko puta sve objašnjeno oko preregistracije kamionskih priklica na zelene tablice samo treba prelistati itemu i potražiti postove!
 
Почео сам серијску производњу приколица. Ево још једне само јој је шасија још млада.
33x7r4x.jpg
16ichzn.jpg
 
aorica je napisao(la):
imam 4 kamionske prikolice i hteo bih da ih preregistrujem za traktor.cujem price i video sam kamionske prikolice sa zelenim tablicama preregistrovane za traktor.
kako to uraditi i dal je jos moguce po novom zakonu?
hvala

ja mislim da mora da se preradi sistem vazdusnih kocnica na prikolici i struja jer je na kamionu 24 a traktoru 12v
 
worm je napisao(la):
aorica je napisao(la):
imam 4 kamionske prikolice i hteo bih da ih preregistrujem za traktor.cujem price i video sam kamionske prikolice sa zelenim tablicama preregistrovane za traktor.
kako to uraditi i dal je jos moguce po novom zakonu?
hvala

ja mislim da mora da se preradi sistem vazdusnih kocnica na prikolici i struja jer je na kamionu 24 a traktoru 12v
treba da se zamene stop lampe i kabeli za struju :ppozdrav:
 
Nazoveš onoga ko će ti raditi atest i on ti sve lepo kaže jer nigde nije isto.Meni su rekli da ne diram ništa već da ostavim prikolicu takvu kakva jeste i prošao sam.
 
Nazad
Vrh