Prikolice

bila je ovakva
2ldivxu.jpg

Post je spojen: [time]1268062604[/time]
_________________________________________________
a pogledajte je sada kao cura
qohr8g.jpg
 
loznička je ovako izgledala bila samo šasija
15h0oli.jpg

bez gornjih stranica
2d6usdu.jpg

Post je spojen: [time]1268074405[/time]
_________________________________________________
moj voćnjak je od STARE PAZOVE prema GOLUBINCIMA iza nekadašnje napretkove ekonomije u trećim dužima
 
Gde bi se mogla naci samo sasija od neke prikolice od 3 ili 5 tona, sa gibljevima, rudom, i tockovima, samo da nema sanduk, pokusao bi ako se moze naci povoljno da od nje pravim cisternu, jel bi se isplatilo to?

ili je lakse naci celu cisternu pa kupiti?
 
@ mica 967
Pa mogo sam da svratim na :ppozdrav: ali evo drugi put kad budem dolazio :cao:
 
mica967 je napisao(la):
Zima jel si pravio kalkulaciju koliko ce te izaci remont :cao: :ppozdrav:
nebi trebalo da izadje vise od 1200e ::novac:: komplet ::svaka cast:: (ako ja pravim ravne stranice ako budu rolovane bice oko 1500e) ali videcemo vec imam sa prednjom osovinom problema sto znaci vece troskove ::namigivanje::
 
da da sve komplet prikolica, prevas, stranice, patos, gume, i sve ostale sitnice + moj rad koji neracunam
 
pa posla bice ali vremena imam pa kad bude bude i kad je sredim bice kao bombona, kacicu slike kako napreduju radovi pa ces imati prilike da pogledas! :ppozdrav:
 
Pozdrav jos jednom. Nisam se nesto puno ukljucivao u rsprave ali vidim dosta interesantnih stvari pa bi zamolio cjenjene ucesnike foruma ako neko ima slike petog tocka na dvoosovinki da postavi posto hocu sam da pravim neku prikolicu od 2,5 t nosivosti pa mi je ostalo jedino to malo nejasno. hvala
 
Juce sam registrovao loznicu 5t.Nove tablice,nova saobracajna,sve slb takse i tehnicki...5550 din. :udri: Ne pita te nista,samo daj pare ::jako_besan:: ::jako_besan::
 
Mirmag dal je loznica bila na tvoje ime, na tudje ime, ili si je registrovao bez ikakvih ranijih papira.
Šta je razlog ovoga. Možda neka veza. Objasni ja imam neku loznicu, sa urednim papirima i umrlim gazdom.
 
Nazad
Vrh