Prikolice

Zna li neko gde mogu naci(kupiti) glavni kocioni ventil za vazdusne kocnice?Bar mislim da se tako zove...
 
p1240078816x612.jpg


evo jedna prikolica...11 tona..cijena oko 15 000 eura :sta:


dragan18: poruka ti je prebacena iz teme prskalice
Post je spojen: [time]1264425072[/time]
_________________________________________________
:D sory...malo sam fulao temu...ucinilo mi se da sam usao u prikolice ::sramota::
 
u NS-u je Fliegl-ova od 8t kostala oko 11,500 eura sa sirim gumama (imaju u punudi dve dimenzije balonki) :cao:
 
Imao sam takvu! Dobre su to prikolice! Ima negde slike, kolegi sam remontovao jednu...
 
Ja sam imao dve, bile su u malo boljem stanju. :haha: Šalim se bile su remontovane. Nisu loše prikolice ali su im pucale stalno felne dok nisno ubacili po jedan prsten i zavarili, posle nije bilo problema.
 
gde ima da se kupe takve sasije i kolko im se krece cena ono otprilike?
 
Pa to se malo teze nalazi, i ja vec duze vreme trazim samo sasiju pa ja da je radim al slabo mi ide....
 
Remontovao sam takve prikolice,presečem na pola,ubacim 50 cm da bude 4,5 metra dugačka,podbacim peti točak sa kuglicama.Inače takve sašije idu 300-400e sa papirima
 
Ja sam preprosle godine prodao zmajevu sa duplim stranicama za 2.000 evra ali sasija joj je bila mnogo iskrivljena i od tad trazim da kupim dobru sasiju pa da ja uradim stranice..
 
Nadje se s'vremena na vreme po koja u oglasima,samo sto te transport iste izadje vise nego sama sasija!
 
a sta mislite koliko je dobro ja sam mislio da ju stavljam manje felne da bude niza da moze lakse da se bacaju bale od sena, sta mislite koliko je to dobra ideja ??
 
Nazad
Vrh