Prikolice

Ljudi sta biste uzeli novu prikolicu 10-12 tona da je trostrani kiper ima cena svakakvih ?
 
Suber bude na skoro svakom vasaru da se kupi.
Sto se tice tocka...hmm kljuc i dizalicu moz' ladno na biciklu odneti, tocak cim je veci od 16-ice ne staje ni u svaki gepek.
 
Imas u Rumi za vasar koliko hoces,sta znam dobar je od Radovanovica sto pravi mesaone a i ostalih koji prave mesaone,Kosanovicev ok,bice lepo pa se setaj pa biraj.
 
Onda bi trebalo da se spremam kao za kampovanje ako idem do silosa...
E jbg tocak visi na prikolicama, crevo za gume je uvek u kabini, dizalica I krstak stanu iza sedista I par drvenih klocni komadi grede kao kocke to ide napred u nosac tegova na imt
Meni lakse tako nego da zovem kuci kevu da joj objasnjavam sta gde stoji da trpa u auto I donosi

Sad je super sve prikolice I traktor napred imaju iste tockove I nema brige
A pre kad sam imao 3 vrste prikolica Al je bilo promasaja pa ti pogresan donese joj muko, I ja svaku vrstu ofarbam u drugu boju onda je bilo malo lakse

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ako bude povrata uzecu novu,ako nebude kamionku trostrani kiper sa gumama samicama do 6000e i pun gas. :ppozdrav:
 
To je jako trazena roba. Meni bi godila isto 2.45 korisna sirina ali je skupo. Trostrani kiper ima onih Kassborhere generacija -90 godiste ali su tri osovine sve. A to vuci po blatu treba tenk.
 
To je jako trazena roba. Meni bi godila isto 2.45 korisna sirina ali je skupo. Trostrani kiper ima onih Kassborhere generacija -90 godiste ali su tri osovine sve. A to vuci po blatu treba tenk.
Izbacis srednju osovinu sta ce ti tri osovine I nabacis gume 420 sirine 22,5" samice

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
I pitanje je da li traktor ima dovoljno ulja podici je nazad da kipuje.
Rus 1025 nije mogao da podigne nazad da kipuje.
 
Utva 14t trostrani kiper namontirane samice gume nastavci za repu na njuma ponjeve ja vukao u silos sa 560, da mi je Neko pricao nebih verovao, ispalo je tako da moram SA njim reko ako nista ici cu 2 brzinom polako pa sta Ima veze, I kultiviram 2 ceo dan pa mu nista ne bude a ona ide kao I zmajevka 489 isto tesko nista teze problem je samo krenuti na vagi klizu gume slajfuje u njoj je bilo 16200kg neto a ima sama sigurno 4-5t

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Solasice nose Utvu,ali 20t je tert ozbiljan i nema sanse da nose solasice,moraju duple.
Kolika je nosivost gume?
Negde oko 4600kg I to pri brzinama do 100km/h
A imas I sa visim indexsom nosivosti
ja sam na tehnostroj PDU onu makazarku pretovarnu mintirao solasice 22,5" a prikolica ima sama 7350kg I nosi 10-12 cak I 15 tona smo tovarili aj osloni se na traktor ali 20t

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh