Prikolice

Pa krivila je kipa. Otiso patos malo uvis. Nego korisna nosivost i ukupna dozvoljena masa jedna ista sto je nemoguce. Bez papira i gume za menjanje i cela za farbanje i hoce 1500 evra? Jel joj ime vredi bar 500 evra ili sta?
 
Nesto razmisljam pa reko da se malo i ovde posavetujem, interesuje koju prikolicu bi mogao da uzmem da je vucem sa imt 560 dal uzeti zmajevku,loznicu ili nesto trece i mora da bude kiper, a da ne bude bas puno para..
 
Pa krivila je kipa. Otiso patos malo uvis. Nego korisna nosivost i ukupna dozvoljena masa jedna ista sto je nemoguce. Bez papira i gume za menjanje i cela za farbanje i hoce 1500 evra? Jel joj ime vredi bar 500 evra ili sta?
ne postoi ukupna dozvoljena masa već najveća dozvoljena masa a inače kada su vozila u pitanju postoje 4( četiri) mase i to
1.masa vozila
2.nosivost
3.ukupna masa
4.najveća dozvoljena masa
 
Može i na temu "nikad ovako"
ok9jp.jpg
 
Od koje je prikolice ili beraca ova glavcina,treba mi ratkapna koja se srafi na tri srafa M4-5.Da znam sta da trazim
Precnik je 10cm
 
Citiram: mirko 015
Od koje je prikolice ili beraca ova glavcina,treba mi ratkapna koja se srafi na tri srafa M4-5.Da znam sta da trazim
Precnik je 10cm

Mirko ovo je od vojnog špeditera tako je i kod mene samo nemam mazalicu
Imaš li koju felnu viška?
 
Nemam felnu,i meni fali za rezervu.Danas saznam da je od Beraca Zmaja 212 posto je osovina malo jaca,kvadarat je 70x70 a sirina komplet osovine sa gumama 7,50-16 je 1,6 metra.
 
Meni trebaju gume za moju Trepčinu četvorotonku. Fabričke su još na njoj i pri kraju su. Dimenzija 6.50-20. Mogu da stavim i 7.00-20 pa čak i 7.50-20 ali bolje da su manje, već mi je dovoljno visoka za ručno tovarenje :sta:. Kupio bih jednu dve ili i sve četiri, zavisno prvo od cene pa stanja i dimenzije. Ako neko ima da mogu da služe. Nisam se raspitivao pošto su nove zbog finansija, radije tražim polovne.
 
Meni bi trebala,ali ova je sa falinkom,zavarena matica lezaja za osovinu.I naravno,od cega je ovo?
 
Ovo je ručno pravljena osovina od "U" profila a glavčine skinute sa nečega najviše me podsećaju od kolica hedera ili tako nečega.
 
Nazad
Vrh