Prikolice

fotografija0241.jpg
Pre neki dan smo poceli remont "loznicanke"mislili smo samo stranice ali i patos ide na kraju vec kad se radi glavni majstor je moj otac i njegov verni cekic od 2kg za precizno stelovanje!
 
I ja sam na mojoj loznici poceo tako da "cupam"patos dok mi nije dozlogrdilo i na kraju samo presvukao novi lim preko starog....

34jdjiv.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma mi smo prvo hteli samo stranice da odradimo patos nije toliko izgledao lose ali kad smo poceli onda na dosta mesta ga je trebalo krpiti i odlucimo i njega da uradimo.A da ga je veselo odvariti to je strasno varova mali milion ko da se neko igrao sa aparatom ili su vezbali ucenike na praksi da vare,a pristupacnost nikakva nesto je mala brusilica odradila a ostalo cekic i sekac pa udri dok pametniji ne popusti!
 
I ja sam pre petnaestak dana zavrsio moju loznicu isto sam se namucio dok sam zamenio lim na patosu ali isplatilo se sada je stavljen od tri milimetra i vise nema uleganja. Inace pored patosa radjene i nove stranice, elektroinstalacija, farbanje. Slikacu je da se vidi.
 
Jel neko kupovao skoro rinfuz šibere za prikolice, koje su cene i gde ima ili se više isplati praviti?
 
Ovako je izgledala kada sam je kupio
fotografija0150.jpg
[/IMG]
pa sledi remont....
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG] I na kraju tj; danas izgleda ovako:
fotografija0201.jpg
[/IMG]
fotografija0204.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
E ovo se zove sredjivanje prikolice! Nego Kameni gde si kupio tablu za označavanje sporih vozila i pošto? Možda je off a možda i nije jer je tabla obavezna za prikolice pa zato pitam ovako a ne preko pp jer možda još nekog zanima.
 
E ovo se zove sredjivanje prikolice! Nego Kameni gde si kupio tablu za označavanje sporih vozila i pošto? Možda je off a možda i nije jer je tabla obavezna za prikolice pa zato pitam ovako a ne preko pp jer možda još nekog zanima.
Ja sam jednom slucajno nasao na internetu da proizvodi neko iz Nisa.Kostala je oko 10 e.
 
E ovo se zove sredjivanje prikolice! Nego Kameni gde si kupio tablu za označavanje sporih vozila i pošto? Možda je off a možda i nije jer je tabla obavezna za prikolice pa zato pitam ovako a ne preko pp jer možda još nekog zanima.

Hvala, a "krnjasti" trougao sam nabavio ispod ruke. Inače ima ih kod nas na pijaci i mislim da ih cene 700-800 dinara po komadu.

markokurjega

Boja Sombor takođe proizvodi saob. signalizaciju i reg. tablice skoro za celu Srbiju !
 
Nazad
Vrh