Preporuči film

Rijetko gledam igrane filmove i serije ,bas rijetko . Seriju Kuca od papira mi preporucuju drugovi bas odavno ,evo tek sad uvati vremena . Nemam bas neku kolekciju gledanih serija dosad , al ovo je najbolje .
 
Videćeš kad odgledaš da li sam pogrešio u proceni.:)
Evo 3 serije za tebe,pa proceni.
Ako ti se bar jedna ne svidi,imaš kulen na moto skupu u Banja Luci.
Ako sve 3 budu ok,plaćaš točeni Nektar.:)
Tabu sa Tom Hardijem
Bolje pozovite Sola
Čista hemija.
 
Dobra je i Bolje pozovite ,al ova mi dinamicnija. Otkad je cerka ubacila netflix ,sta treca g mislim ,sta sam gledo , par serija . Sol , Vikinzi , onda parodija sa vikinzima ,Norsemen ,to mi je ekstra . I sad gledam ovu Spansku , kasnije cu vjerovatno Berlin i to je to. Radije dokumentarne neke gledam . Sad npr Eat the rich...
 
Je l' može jedno pitanje za nas neupućene? ::sramota::

Gde vi te serije i filmove nalazite, mislim da li to može da se nađe negde besplatno na internetu, da se skine pa posle gleda kad se ima vremena? I da li imaju srpske titlove?

U globalu televiziju jako malo gledam, najviše surfujem pa gledam na kompu ono što mi treba, ili me zanima, ili mi se učini interesantno (sa YouTube-a). A pojmovi striming, netfliks i sl. su mi španska sela... ::sramota::
 
Gde vi te serije i filmove nalazite
Торенти. Ја (најчешће) скидам са limetorrents.cc, а преводе, за серије, (најчешће) са prijevodi-online.com (ту имаш и прегледан распоред емитовања серија) или за филмове (најчешће) rs.titlovi.com.
 
Торенти. Ја (најчешће) скидам са limetorrents.cc, а преводе, за серије, (најчешће) са prijevodi-online.com (ту имаш и прегледан распоред емитовања серија) или за филмове (најчешће) rs.titlovi.com.
RARBG je meni bio najbolji. Inače skidam sa Pirate Bay.
 
Немаш у плејеру на том сајту, у неким подешавањима, неку ставку типа text encoding, па да нађеш неки "East European", "Unicode", или нешто што ће ти написати слова како треба? Или да то испробаш у самом браузеру који користиш да прчкаш по подешавању кодирања текста?
 
Nema podešavanja na žalost.Nekad je prevod ubrzan ili kasni pa gledam na Engleskom titlu.Nekad ga nema uopšte i tako, bitno je da nema reklama i one bljutave anime golotinje.
 
Nazad
Vrh