Preporuči film

Ko još nešto gleda u krugu porodice , ono jesmo svi tu u istom prostoru ali svako zablenuo unesto drugo: laptop , desktop , tv pa i mobilni i svako se zanima svojim sadržajem . Nešto se ne sećam kada smo skupa kao nekada sedeli svi zajedno i gledali jedan ekran ?
A i televizora ima u svakoj sobi .....
Sad se setih , recimo seriju " jagode u grlu " smo gledali porodično a ako se napregnem još dalje sećam se i zajedničkog gledanja serija " Sandokan "
" Meklaud " . . .
 
Ko još nešto gleda u krugu porodice , ono jesmo svi tu u istom prostoru ali svako zablenuo unesto drugo: laptop , desktop , tv pa i mobilni i svako se zanima svojim sadržajem . Nešto se ne sećam kada smo skupa kao nekada sedeli svi zajedno i gledali jedan ekran ?
Retko ko, ali ja potekad odgledam nešto u krugu porodice. I ineče jako je teško da se zableneš u šta god drugo kad ona teta na ekranu ciči ko da joj... ne znam, nešto jako loše rade. :ROFLMAO:
U suštini pred TV provedem dnevno nekih 15-20 min uglavnom sa ćaletom.
I ja stvarno ne mogu da skontam da li mene neko namerno zeza ili mi se to slučajno dešava. :ROFLMAO: Kako sednem sa ćeletom, tako krene neko filmsko zveketanje i to žestoko! :ROFLMAO:
Ljudi, nije da lupam gluposti, ali stvarno ko da se bog namerno igra sa nama jer inače veoma smo zatvorena porodica što se tih stvari tiče. Ne znam da li baš tako treba da bude, ali znam drugare gde je ta tema sexa u porodici potpuno normalna.
 
Kod nas se porodično jedino gleda slagalica. Posle svako ima svoj sadržaj...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Dobra je i Bolje pozovite ,al ova mi dinamicnija. Otkad je cerka ubacila netflix ,sta treca g mislim ,sta sam gledo , par serija . Sol , Vikinzi , onda parodija sa vikinzima ,Norsemen ,to mi je ekstra . I sad gledam ovu Spansku , kasnije cu vjerovatno Berlin i to je to. Radije dokumentarne neke gledam . Sad npr Eat the rich...
Kuca od papira i meni je bas odlicna serija bila!
Pogledaj Ozark, Breaking bad i odlicnu seriju Queen of South koju sam sinoc zavrsio.
 
Izgleda da imam specifičan ukus , recimo tri puta sam započinjao gledanje Game of Thrones dok se nisam navadio , a upravo ovaj vikend odgledao 4 epizode ( prvi serijal ) Band of Brothers ne bi li se navadio . Svi je hvale ali meni nešto ne ide iz prve .
 
Моје мишљење је да је филм транспортер један од најбољих. Сваки део је добар на свој начин. Мени је двојка омиљена.
 
Band of brothers i Pacific odlične serije, nekoliko puta gledao.
Hvale sad Masters of the air.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moja preporuka ide seriji Mindhunter. Pojavljuju je simpatični i dobrocudni likovi tipa Ed Kemper, Dzeri Brudos, Monti Risel,Ričard Spek, Čarls Menson, BTK kiler.
 
Данас почињу нове сезоне две "полицијске" серије - шеста сезона "The Rookie" и друга сезона "Will Trent".
 
Serija Sons of anarchy i njen spinoff Mayans za svaku preporuku.SOA odrađena vrhunski, kruži priča o nastavku pa videćemo.
 
Nazad
Vrh