Predsetvena priprema zemlje

@Lule28 Imaš primitivan pogled na svet a tako se i obraćaš ljudima na forumu.Nemoj ni slučajno u nekom dijalogu da izostaviš reč lupaš, znaš to pospešuje moždane vijuge i dobro hrani sujetu kod pojedinih tipova ljudi.
vidi kad mi neko napise sa 5h do 500h je lupetanje,izvini ako sam te uvredio,znamo svi kao vecina kako zavrsi tako

svet je i dalje primitivan i dok je takav bice ok a neki ljudi su ga uzdigli u "visi" nivo i sada nazad nema nazalost

to sto sto sam ja napisao je upravo sinonim primitivnog


rade ljudi danas i to izgleda donekle ok(priprema) ali cemu zurba niko nezna
ne vidi se johan 6R od prasine za njime
 
spremanje za kukuruz

20240404-164821.jpg
20240404-151548.jpg
 
Ako stvarno toliko radi onda onda nesto mnogo gresi, prosto mi je nemoguce da radi na toliko strana i da nigde ne hvata neki profit.. Ja da sam u takvoj situaciji verovatno bi trazio zaposlenje gde cu da znam sta imam na kraju svakog meseca, bar sad ima trazenih zanimanja od kojih se moze pristojno ziveti..
Ima on profit na tome sto radi ali ima i decu koja ne znaju da se kontrolisu pri trosenju para plus sto slepa ceo vek neke iz svoje familije.
 
Људи шта радити са мишињакињом на доста њива ми се појавила као да је сејана? То, је катастрофа напуни сетвоспремач не знам шта ни како да припремим њиве? Размишљам да те њиве опет преорем не би ли је заорао.
 
Људи шта радити са мишињакињом на доста њива ми се појавила као да је сејана? То, је катастрофа напуни сетвоспремач не знам шта ни како да припремим њиве? Размишљам да те њиве опет преорем не би ли је заорао.
Pređi jednom tanjiračom, pa odmah zatim spremačem. Ako tanjirača izvadi buse nemoj dozvoliti da se speknu nego odma uradi drugi prohod spremačem.
 
I kod mene se jedna njiva dobro zazelenila.. kida je setvospremac ali morace total da radi posle setve
 
I kod mene se jedna njiva dobro zazelenila.. kida je setvospremac ali morace total da radi posle setve
Obiđi njivu za par dana, iznenadićeš se kako će da se mišjakinja osuši posle setvospremača. Sve to setvospremač počupa, samo ružno izgleda dok se radi.
To je rano orano pretpostavljam?



Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Obiđi njivu za par dana, iznenadićeš se kako će da se mišjakinja osuši posle setvospremača. Sve to setvospremač počupa, samo ružno izgleda dok se radi.
To je rano orano pretpostavljam?



Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Orano i podrljano lakom drljacom u martu. Tako sam radio sva oranja i samo se ovde pojavila
 
Nazad
Vrh