Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
24nm9o6.jpg
[/IMG]
6pro5l.jpg
[/IMG]paleta je 1250kg
 
Kod mene je takav razvodnik cepovan, cetvrtu godinu radi bez ikakvih problema.

@Macvanin 82 jel si nosac za vile pravio sam, koje si debljine materijal koristio?
 
Maticu,sad dok je u garazi,valjalo bi i na traktor i na prednji baciti koju kilu farbe...ih al bi bio stogod..
 
Dragane pravio mi rodjak inace metalostrugar ima i radionicu. Mogu da ga pitam za debljine ako te zanima
Ja sam poceo da pravim pa nikako da dovrsim, kod mene je plocevina 14mm valjda ce zadovoljiti potrebe takve palete sa djubrivom. Ne moras nego skljocni koju sliku pa postavi :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Nasao sam jednu slikicu razvodnika, nema grejanja ulja i ostecenja pumpe.
DSC_0056.jpg
[/URL][/IMG]
 
A ako ja na njega prikacim jednosmerni cilindar,tj samo jedno crevo na ovu jednu sekciju,kako ce onda spustati klip?
Trebalo bi da postoji položaj da kada ručicu malo gurneš,ulje iz jednosmernih klipova se vrati u sistem a ulje iz pumpe istovremeno nesmetano kruži. Produži ručice da dobiješ precizniji hod. Kupi produžene navrtke i malo svetlo vučenog materijala da ne moraš ništa budžiti.
 
Kašika ide na o ruk preko sajle.Ne može preko njegove jer nemam pomoćnu pumpu a ovako je dosta sigurnije.Nije završeno,biće još slika.
 
Nazad
Vrh