Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Radi i u rikvercu.Nemam ovčarnike i slična skladišta ali videću tek kako će se ponašati.U svakom slučaju biće mnogo bolje nego dosadašnji utovar sa zadnjim traktorskim utovarivačem.
 
]Kolega, koji je ono traktor sto vuce prikolicu?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
I ja sam se ponovio utovarivač ... trenutno čeka da ja i majstor završimo sa setvom pa da montiramo. Biće prepravljanja nosača i trebaće malo da se ofarba al je ostalo tip-top ...
7d9a13ba2e7c0e6281f8c0f5e7f97a06.jpg


Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Nema pumpu, ide preko traktora. Ima svoje komande, ima elektroventile pa je sve na palicu tj. dugmiće.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Kumov je zelenko ... ja ostajem veran crvenoj boji, IMT pa sad MTZ ;)

Što se tiče montaže treba paziti i kakav je majstor pa tek onda cenu. Sad dok sam tražio utovarivač išli smo da gledamo jedan koji je bio u skroz solidnom stanju ali ga je majstor pri ugradnju unakazio ... kum kaže da bi više trebalo vremena da se to njegovo remek delo namesti kako treba nego da napravi novo ... a pomenuti utovarivač je montiran trenutno na MTZ 952 a kod mene bi išao na 820 ...

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Jedan od razloga sto sam kupio kasiku koju imam je upravo to sto mi nije trebso nikakav majstor,lepo sam sve zasrafio i krenuo da tovarim...al bas ne moze da se poredi sa ovim pajacovim...
 
I ja sam se ponovio utovarivač ... trenutno čeka da ja i majstor završimo sa setvom pa da montiramo. Biće prepravljanja nosača i trebaće malo da se ofarba al je ostalo tip-top ...
7d9a13ba2e7c0e6281f8c0f5e7f97a06.jpg


Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
Jel ovaj kupljen u okolini Sapca?

Послато са TA-1033 уз помоћ Тапатока
 
@milanbelarus920

U Badovincima je bio.

Evo i mali update. Krenulo se sa montažom, ima još dosta posla.
e130b071570225e28ea45d5f29b2d7b2.jpg


Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh