Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
wp20150227004.jpg
wp20150227005.jpg
wp20150302001.jpg
Napravili onako iz dosade :)
 
Neke delove sam tražio pa naleteo na ovo pogledeja zadnju sliku na linku.http://www.fmmorava.com/index.php/spare-parts/motori-i-transmisije
Zvao sam ih jutros, fino im objasnio i došli do željenog rešenja, medjutim, ostalo je da pogleda sa proizvodnjom i da mi javi do kraja dana, dan se završio i niko ništa. Verovatno će mi javiti sutra.. Hvala ti..
Našao sam u prvu petoletku, oni su pre pravili, mada ih već 5 godina nemaju na lageru, jer se ne traži, a cena je oko 41 000 plus PDV.. Mnooogoo..
 
Dali je neko montirao hidraulucni jojstic od neke radne masine u traktor za upravljanje prednjom utovarnom kasikom i kako ga spojiti ili prikljuciti na traktor?
 
Zvao sam ga sada, ima samo manji i veći i oba su sa nastavkom za hidro pumpu, a ono što meni treba - NEMA :(

Meni treba ovako nešto (slika preuzeta sa neta)

3449uut.jpg


Talijanu, ako imaš ti ili komšija Pera, ovakav ili sličan ali da bude na tom principu. Onda svaki dogovor može da padne.. :)

Ovo ima kod coveka u Smederevu,sad sam bio i kupio obican multiplikator sa pumpom a video sam da ima i ove sa izlazom za kardan................
 
Koliko se krecu novi multiplikatori? i imal kakv prirubnica tj redukcija sa kajla-saraf na onaj sa cini mi se 21 zubac na mulriplikatoru. Imama zadnji utovarac od skipa prepavljen na traktoriski pa mi fali obrtaja da dobijem brzinu
 
Ratko, cepni broj u pp, da pozovem i vidim šta može da se dogovori.. Mada sam digao polako ruke i verovatno ću na jesen da pravim od remenice i kajševa, nešto na principu kao na bočnoj kosačici..
 
Koliko se krecu novi multiplikatori? i imal kakv prirubnica tj redukcija sa kajla-saraf na onaj sa cini mi se 21 zubac na mulriplikatoru. Imama zadnji utovarac od skipa prepavljen na traktoriski pa mi fali obrtaja da dobijem brzinu
Ja sam platiomanji Italijanski 180 evra a veci neznam koliko je,odnos je 1 prema 3

Zarkov mali imas broj u pp
 
Pozdrav forumasi! Interesuje me od cega moze da se napasuje prednji utovarivac na torpeda od 60 ks ? naravno uz male prepravke...
 
Nazad
Vrh