Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Данас сам мало експериментисао, прикључак 3 је отворен само кад је ручица у неутралном положају, а прикључак 2 се отвара кад ручицу гурнем напред или назад и отвара проток уља из цилиндра назад. значи 1-4: 2-5 или 1-5:2-4, тко да ми је потребно 2 повратна вода.
 
Уградио сам разводник и пробао како ради, изгледа добро.
30bprah.jpg
35j06qa.jpg
20hoy02.jpg
rjjziu.jpg
 
zvao sam i njih pre jedno 7 dana i reko mi covek od 1700 do 1900e odprilike i danas zove burazer i oni mu kazu ispod 2000e nema sanse cak mozda bude oko 2300,a zetorova original je oko 3000e,sto je po meni mnogo
 
pa najvise za teg posto ima napred 700kila tegova pa kad ne nosi nista hoce da ljulja,i za valjak sa onim zubima da ga stavim napred,a tanjiraca iza i da odradim posao u jednom prohodu,to su planovi za sad,a za dalje cu videti,malo mi je ne ozbiljan ovaj iz tanjirace comerc jedan dan jedna cena a posle par dana druga. .
 
pa najvise za teg posto ima napred 700kila tegova pa kad ne nosi nista hoce da ljulja,i za valjak sa onim zubima da ga stavim napred,a tanjiraca iza i da odradim posao u jednom prohodu,to su planovi za sad,a za dalje cu videti,malo mi je ne ozbiljan ovaj iz tanjirace comerc jedan dan jedna cena a posle par dana druga. .
Prijatelju to gvozdje i klipovi ne kosta vise od 600e!iskopiraj ti to od nekog komsije,iseci na plazmi i bog da te vidi.
 
pa video sam i ja te slike i zvao sam ih pre 10 dana kazu nerade ih vise . .

- - - - - - - - - -

Prijatelju to gvozdje i klipovi ne kosta vise od 600e!iskopiraj ti to od nekog komsije,iseci na plazmi i bog da te vidi.
pa valjak sam hteo da napravim,a ovo reko da uzmem gotovo nisam verovao da je toliko skupo
 
Nazad
Vrh