Predlozi, primedbe, sugestije i pohvale na rad urednistva u CAFFE-u

Obrisan ti je samo deo posta koji se nije odnosio na temu i samim tim cinio off u temi. Za satiricne i smesne stvari imas odredjenu temu. Ne vidim razlog zbog kojega bi ti bio obrisan post iznad ovoga. ....lepo si pitao, lepo ti je odgovoreno. Ali sve je to moglo na pp i rezultat bi bio isti i ne bi smarali druge sa ovim.
 
Hvala na upozorenju. Cini mi se da nisam nigde pomenuo ni politiku niti politicare. Znam da smo svi pod autocenzurom. Ako sam ih negde mahinalno pomenuo ja se izvinjavam. Za brisanje postova nije lepo cak ni od moderatora da mi kaze da sam pobrkao loncice , fali jos post recimo od steve 44 al ajd nema veze vi imate vas posao a mi nas. Ako ce mo da budemo masine koji citaju postove i aplaudiraju molim lepo da se onda u miru razidjemo i ajd zdravo. Vama hvala sto ste me vratili na forum al mislim da smo za dvosmernu razmenu iskustava .Velikim slovima sam pisao da bi mi neko odgovorio nema potrebe da neko ovde demonstrira silu jer batina uvek ima dva kraja.
 
Citat od zemljostrugar :

" Mislim da smo ovde da razmenjujemo misljenja i iskustva , da nesto naucimo jedni od drugih a ne da svi slusamo kako Tito kaze. Za ono koji nisu upuceni Tito je umro davno... Informacije se nemogu tako lako sakriti .... Jos jednom unapred hvala a ako treba ban neka bude ban samo neka se jasno kaze sta moze a sta nemoze."

Pa zar ovo nije pominjanje politicara, bilo je jos pominjanja politike sa tvoje strane ali sam obrisao da bih ti sacuvao deo posta koji odgovara temi i time sacuvao tvoj post od brisanja u celosti.
Post od steve44 ne fali u temi : "susa 2015" i stvarno nemoj da pises neistine. Do juce je samo obrisan post clana Peet.
Pojasni mi samo ono oko demonstriranja sile. Juce si unakazio temu "susa 2015" sa offom a nisi dobio ni zuti karton.
 
Zemljostrugar kazna ti je ukinuta zbog molbe cenjenog člana foruma.Nemoj da doprineseš tome da ti opet vratimo trajni ban i time obrukaš prijatelja koji je urgirao za tebe.Ne odgovara ni nama ostalima mnogo stvari oko stanja u državi pa se ne iskaljujemo na forumu.Ako bi nekoga da biješ uhvati kera,prvog prolaznika ili koga već a ovde nemoj nikome pretiti jer se kosi sa pravilima.
 
Kako to sad čika Dule, dvostruki standardi, ili je i tebi prešlo preko glave ?

Nije mi preslo preko glave. Naveo sam da se mogu postaviti smesni i satiricni klipovi na racun svih politicara. Ako tebi ovo nije smesn
o i satiricno....ne mogu ti pomoci. Ovaj klip je zato i postavljen u ovu temu da bi izazvao podsmeh i sprdnju na sve politicare. Pa zar ne vidis da u nazad nisam niti jedan post obrisao koji ismejava i izaziva podsmeh na politicare, ili nisi taj moj post procitao u kom pise da je dozvoljeno ismejavanje politicara u ovoj temi. Nije dozvoljena "prava" politika i politiziranje bar u onome delu foruma koji ja uredjujem. Vidim da ste u temi "poljoprivreda" razvezli sa politikom, al' sta da Vam radim, ja nisam zaduzen za taj deo foruma.
 
@paorpaor

Tebi je izgleda dosadno pa si nasao mene da.......
Normalno...ako imas neke primedbe na moj rad slobodno napisi, a ova opaska od malo pre nije neka primedba i mislim da sam je pojasnio..

Ako tebi ovo nije smesn
o i satiricno....ne mogu ti pomoci.
 
Poslednja izmena:
Niti imam primedbe niti pratim vas rad, a ni jednog drugog urednika na forumu. Nisam vas "nasao", to je mogao biti bilo koji drugi clan, ali se u ovom slucaju to bili Vi. Lep vikend :cao:
 
To ne znaci da bi dobio ban ili kaznu, nego samo da "povuces rucnu" sa "paljenjem" ostalih clanova. Pa nisu svi urednici isti kao sto si to bio ti dok si bio urednik. Koliko znam niko te nije kaznio kako nisi urednik, cak sto vise skinuo sam ti neke kazne koje si dobio.
 
I ti si to protumačio kao direktnu pretnju?Kako si se ti ponašao prema članovima sa kojima"nisi"dobar u vreme kada si bio urednik?
 
To ne znaci da bi dobio ban ili kaznu, nego samo da "povuces rucnu" sa "paljenjem" ostalih clanova. Pa nisu svi urednici isti kao sto si to bio ti dok si bio urednik. Koliko znam niko te nije kaznio kako nisi urednik, cak sto vise skinuo sam ti neke kazne koje si dobio.
Kako nisam bio?
Banovan sam odmah kako sam skinut sa mesta urednika,samo se malo priseti.

- - - - - - - - - -

I ti si to protumačio kao direktnu pretnju?Kako si se ti ponašao prema članovima sa kojima"nisi"dobar u vreme kada si bio urednik?
Ja mogu da shvatim kako ja hocu.A to kako sam se ja ponasao,nista bolje ili gore nego ti,samo sto si se ti sa northom prikrivao,vesto.
 
Kako nisam bio?
Banovan sam odmah kako sam skinut sa mesta urednika,samo se malo priseti.

Banovao te tvoj "prijatelj" isto bivsi urednik i ja sam ti kasnije te kaznene skinuo, u sta se mozes uveriti i ti i drugi koji udju na tvoj profil. Mislio sam na ovdasnje urednike i licno na mene posto ja uredjujem temu gde "palis" ostale clanove a ispod nicka ti stoji "prijatelj foruma". Imas samo jednu kaznu (kasnije video) od NA i sigurno si je zasluzio ali ne u ovoj temi i ja se nadam da ces sve ovo shvatiti onako kako treba i da nece biti problema u buduce.

I da se vratimo na pocetak....ko ti je to pretio banom? Napisi nick tog' urednika ili vise njih kako si napisao.
 
Napisah vec,da to tvoje pisanje,da povucem rucnu,mogu da shvatim kako ja hocu.
Znaci na tebe mislim.
I daj postavite mi smernice,gde to ja clanove "palim" ili vec sta,da vidim sta sam i gde to ja pisao?
 
Ovako se ti kao "prijatelj foruma" ponasas:

Meni je nepoznato,gde je ona kisa sto su najavili da ce danas celodnevno padati?

Ovo si napisao 05.09 2015 i kada se taj dan "otvorilo" nebo i pocela kisa nisi napisao niti jedno slovo u toj temi do danas:

Meterolozi da pocepaju svoje diplome.

Znaci javljas se samo u ovoj temi da "popalis" clanove i da napravis nered u temi koju si nekada uredjivao. To ne prilici jednome "prijatelju foruma".
 
Zar ja svoje misljenje ne smem da iznesem javno ovde na forumu?
Od kada je to pravilo?




Ta titula prijatelja,moze i odmah da mi bude uklonjena.
 
Tvoje misljenje si mogao da napises i kada je padala kisa, i koliko je palo kod tebe. Medjutim nisi se javljao u toj temi sve do danas i to ponovo provokativno. Samo ti zelim da pojasnim da takvo ponasanje ne prilici jednome prijatelju foruma a ti nastavi da se "drcno" ponasas da ne napisem nesto jos gore od "drcan". Svaki bahatluk ima svoj kraj, pa i takvo pisanje kao sto je tvoje.

Dok imas ispod nicka "prijatelj foruma" imas i neke obaveze prema forumu....bar moralne. Nadam se da si me razumeo.
 
Nazad
Vrh