Predlozi, primedbe, sugestije i pohvale na rad urednistva u CAFFE-u

Duško58

Član
Učlanjen(a)
1 Dec 2010
Poruka
12.420
Lokacija
Futog
Otvaram ovu temu gde slobodno mozete predloziti, kritikovati, sugerisati i pohvaliti rad SAMO ovoga urednistva, bez bilo kakvih konsekvenci za svoje pisanje. Odgovaracu jasno i sazeto na sva pitanja u vezi sa radom urednistva u ovoj temi. Pitanja "zasto ne moze politika" i slicno necu tolerisati.
 
Ma ok,slazem se.
Mislio sam da ce to uraditi svaki urednik svoje oblasti,jer iskreno ovde ni nema ko kod tebe da se zali na tebe.
Samo me to interesuje.
 
Zasto se to pitanje povelo sad na forumu. Sto se tice caffea nemam nikakvih primedbi jer na kraju krajeva uz kaficu se i najbolje tracari u nasem narodu. Jedino bi mogli jos da dodate i rakijicu :osmeh:
 
Zasto se to pitanje povelo sad na forumu. Sto se tice caffea nemam nikakvih primedbi jer na kraju krajeva uz kaficu se i najbolje tracari u nasem narodu. Jedino bi mogli jos da dodate i rakijicu :osmeh:

Nikakvo pitanje se nije povelo na forumu, nego sam ja otvorio temu u kojoj ce moci clanovi da predloze nesto novo i da ocene dosadasnji rad urednistva u ovoj temi slobodno i bez ustezanja. Ponavljam tema se odnosi SAMO na rad urednistva u ovoj temi i ostalog dela foruma se nemojte doticati ovde.
A i interesuje me misljenje clanstava za MOJ dosadasnji rad, i to smatraj odgovorom na ono "zasto se to pitanje povelo na forumu".
 
Svaka cast uredniku

Meni je ovde superr.Dule svaka cast vidim da su pilicari izvrsni ljudi:osmeh:sad tek vidim zasto volim pilicarstvo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Red i Rad!

Ocel jedared paravila ovog Poljoforuma vaziti za sve jednako ili ce pojedinci moci da je...bu jase ostale forumase kako hoce?Kasnite sa opomenama i kad vam prica u temi ne odgovara!brisete iste(naravno da postoje zloupotrebe tema)ali neka su pravila jednaka za sve bar ja tako mislim do nekle.................!
 
Ocel jedared paravila ovog Poljoforuma vaziti za sve jednako ili ce pojedinci moci da je...bu jase ostale forumase kako hoce?Kasnite sa opomenama i kad vam prica u temi ne odgovara!brisete iste(naravno da postoje zloupotrebe tema)ali neka su pravila jednaka za sve bar ja tako mislim do nekle.................!

Molim Te posto si ovo pokrenuo u caffe-u da tacno pojasnis na koga se to odnosi. ako sam ja u pitanju molim Te da tacno navedes gde sam pogresio. Prebacio sam ovaj Tvoj post u ovu temu posto si Tvoje nezadovoljstvo izneo u caffe-u i mislim ako se na mene odnosi da mu je tu mesto. Ako je neki drugi urednik u pitanju onda si to pitanje trebao pokrenuti u temi koju on uredjuje.
 
Ne na vas!Mislio sam na kolegu Panonstiba jer on sve uredjuje po planu i programu!!!Vama svaka cast obozavam Futog jer sam tamo i skolu zavrsio!:ppozdrav:

Takve primedbe iznesi u temama koje on uredjuje a ako urednik ne bude uvazavao Tvoje primedbe obrati se vlasniku foruma (novii). Necu Ti obrisati post ali u buduce primedbe na odredjene urednike SAMO u temama koje oni uredjuju. Ja sam ovde otvorio ovu temu ( a i u drugim temama koje uredjujem) da svako ko je nezadovoljan mojim radom ili uopste radom u caffe-u moze slobodno i bez bilo kakvih konsekvenci to i da napise, ali necu dozvoliti da se rad drugih urednika koji nemaju veze sa caffe-om ovde pominje.
 
Pa kolega di god mrdnem on tamo!Sve kolega uredjuje nema da nema moz samo da ne stane...........
Tacno pise sta on uredjuje i nije tacno da uredjuje sve. Necemo vise o njemu u caffeu, posto se ova tema odnosi samo na caffe i mene, za sve ostalo obrati se vlasniku foruma. Nadalje sve sto je off u ovoj temi brisem.
 
" ...e yebo vas velja ilić da vas yebo taman.."
Dule ovo sam prekopirao iz jednog posta,da li se može i ovako?
 
Nazad
Vrh