Predlozi, primedbe, sugestije i pohvale na rad urednistva u CAFFE-u

Verovatno se ovo odnosi na mene, pa da i odgovorim.

Pa zar ti mislis da za ovo novaca sto dobijam kao urednik ovoga foruma treba i da spavam na forumu:sta: Imam i ja pravo na privatni zivot, a ako mislis da ja ne radim posao na ovome forumu kako treba zali se superima i adminu ovoga foruma.:ppozdrav:

Mante Duška on je naš Big Brother(šala):ppozdrav:
 
Par puta se desilo da su meni i jos nekima postovi brisani ali svaki put je bilo opravdano. U pitanju su bile rasprave van teme. Posto je tema i "pohvale" na rad urednistva, evo jedne od mene.
 
Ja sam uvek govorio ako sam nekog uvredio ili napisao sto ne treba brisete ja se ne ljutim, nekad je dobro i lupiti sto god i nasmejati uzavrelu temu ili diskusiju, pa nije mi zao sto se brisu postovi jer tamo gde krene svadja obicno se prekine kada neko lupi nesto smesno ili tako to, a nekad i ako ljudi neko pogresi ili ne odgovori na nase poruke pa sta ima veze? Ih koliko puta sam ja nesto pitao pa nisam dobio odgovor pa nema veze pitam nekog drugog i dobijem, ne treba sada Urednistvo 24 sata da boravi ovde i prati svaku tackicu slovo na forumu ovde smo radi nas i naseg lakseg rada informacija. Nemojte da vredjate svadjate napadate druge i sve ce biti ok, evo uzmite mene za primer, ja nikog niti vredjam niti napadam, kada kazu da neznam ja diplomatski odgovorim i nastavimo dalje, sa nikim se nisam posvadjao, a sa onima s kojima ne mogu naci zajednicki jezik zaobilazim ih sto je i normalno, jer ne moguce je sa svima biti super i dobar. PS: Mozete reci sada da se ja uvlacim urednistvu ali to nije tako jednostavno smatram da do sada urednistvo radi punom parom i odlicno i neka tako i ostane... Sva podrska urednistvu vlasniku administratoru i ostalim sefovima ovog foruma nema zamerke idemo dalje :osmeh:
 
Ljudi....molim Vas da malo pripazite. Tema http://poljoinfo.com/showthread.php?12362-Vremenske-prilike-u-2015-oj-godini je otvorena nesto ranije da bi se mogle postaviti prognoze koje se vec poseduju za tu godinu, a ne trenutno vremensko stanje koje treba pisati u temi za 2014-u godinu.


Moje misljenje da je nisi trebao ni otvarati jos koji dan.
 
Poslednja izmena od urednika:
Moje misljenje da je nisi trebao ni otvarati jos koji dan.

Sta ako "Kimi" ili neko drugi izbaci prognozu ili predvidjanja za januar 2015-e, to ne pase u staru temu. Pa nije valjda toliko tesko procitati naslov teme u kojoj cete da pisete.
sha.gif
 
А постовани господине уредниче колико линкова ти треба да ти поставим где су помињана два потичка правца које си ти данас забранио?
 
Tesko ce te ikad odvojiti poljoprivredu i politiku.
Forum je samo poceo da preslikava stanje drustva i to je to. Urednici i moderatori mogu da kaznjavaju, ali politiku nece iskoreniti. Predlazem da se otvori neka tema kao npr "izduvni ventil" koja ce biti vidljiva samo clanovima foruma, ali ne i onima koji bi to hteli da zloupotrebe pa se registruju i odma posle 5-og posta krenu u "politiku".
Nesto bi trebalo uciniti jer je forum vec duze vreme postao mesto gde se iznosi gomila bespotrebnih informacija, osim teme o vremenu gde Kimi cini temu izuzetno upotrebljivom. Velika vecina tema je postala nestrucna i informacije u njima beskorisne i osim par zanimljivih slika nista vise nije korisno.
Od 2009 sam na frumu i moram primetiti da je krenuo silaznom putanjom. Mozda gresim i samo mi se cini, ali ...
 
@paorpaor

Otvaram ovu temu gde slobodno mozete predloziti, kritikovati, sugerisati i pohvaliti rad SAMO ovoga urednistva,

Mogu samo primedbe na uredjivanje caffea. Postoje politicki forumi i svakome je to dostupno i verujte mi tamo ih zeljno cekaju.

Seti se sta su tom istom Kimiju radili u pocetku i ko ga je onda zastitio i stao ispred njega. Teme koje ce imati osvrt na politiku i politicare mislim da nece biti otvorene bar u delu urednistva koje ja uredjujem. Ako se otvore onda zna se.... svako svojim putem.
 
Ја нисам нигде видео вашу опомену.То сам сигуран.Мој начин комуникације је примерен теми која гласи похвале и примедбе.Никога не вређам,ословљавам са господине и ниједно правило није прекршено.Питање гласи зашто казне нису изречене и до сада и постови брисани већ и сада на много места стоје реченице са идеологијама које су много пута и на много места изречене него се баш сад ломила кола????
Такође је обрисан мој дугачак пост који је у детаљ говорио о мукама које су задесиле просечно алексиначко село,директно везан за тему,уместо да се само уз сарадњу са постављачем поста пост преуреди-значи то је моја критика на рад и имам право на то.
 
Sigurno je da imas pravo na kritiku rada ovoga dela urednistva i to stoji i niko te ne sme kazniti zbog tvoga pisanja ovde.

Moralo se stati jednom na put postovima koji vuku na politiku i kada je "Dara prevrsila meru" posle moje opomene postovi sa politickim sadrzajem su izbrisani a autori tih postova sasvim primerno kaznjeni sa po jednim kaznenim bodom. Moja opomena za postove sa politickim sadrzajem i pominjanje politicara i dalje stoji i takvi postovi ce se i dalje brisati a autori primereno kaznjavati.

Tvoj opsirni post pocinje ovako i odnosi se na poslanike u Narodnoj Skupstini, mislim da je apsurd dalje ga i citati:

"Ti kreteni sto sada tamo sede su posebna prica".
 
Poslednja izmena:
А зашто је цео пост обрисан ако му није била тема политика већ директно везано за тему али можда у две речи споредно је нешто споменуто политички.Зар то није могло да се преуреди и користан пост остане?Мораћу ако некада наставим деловање на овом форуму да правим копије у случају да се брисање замахне.Или ће можда и овај форум да почне да подсећа на поједина дешавања у нашој земљи.
 
Pa zar mislis da ces kopije moci nesmetano da postavljas kako ti volja. Taj tvoj post ti je bio 2-3 po redu koji je obrisan i stvarno posle onoga pocetka sa "kretenima" kako si prozvao poslanike nisam ni hteo dalje da ga citam nego ga jednostavno obrisao. Ne mozes postove da pises u afektu i u jednom dahu. Kada napises post prvo ga procitaj pre slanja pa ako si nekoga uvredio onda to popravi pa ga posalji.

To su moja pojasnjenja na tvoja pitanja i ako nisi zadovoljan mozes se obratiti i pozaliti na moj rad superima i adminu ovoga foruma. Dalja diskusija je suvisna.
 
Ma neka se sve briše što nije u skladu sa onim kako su administratori i moderatori u početku zamislili. I ja lično nekad napišem poruku pa kasnije vidim da nije trebalo jer odvede u neku besmislenu raspravu, ali to čim se nakupi par poruka najbolje obrisati i neće se više nastavljati na drugim poput četa i slično.

Neke teme poput onih o subvencijama, licitacijama državne zemlje(sad će neko reći da je to oteto od privatnika :D ), restituciji, protestima i šta već se jednostavno nemogu odvojiti od politike, a sastavni su dio života poljoprivrednika. Njih koliko se može treba držati na nekom podnošljivom nivou, a i ako se ukloni par stranica nije neka šteta.

U temama tehničke prirode ne tolerisati ništa i svima će biti ljepši boravak na forumu. Recimo u temama IMT i IMR se svaki dan pomene par puta politika koja je dovela do uništenja, iako forum nije prava adresa za to. Svi mi to znamo, svi vidimo zbog čega, ali ko god poželi da pita za neki tehnički detalj izgubi volju ili mu se poruka izgubi u gomili beskorisnih.

Sad će mnogi reći "Stanislave, pretjerano ser**…" i biće u pravu jer nema potreba da se ja miješam u posao moderatora, ali eto čini mi se da sam morao napisati. :D
 
Не најбоље је да кад неко каже политика модератори га набију на колац и овај форум претворе у логор смрти.Не треба претеривати ни са једне ни са друге стране.
 
Od 6 tvojih postova 4 su obrisana 1 uredjen i 1 neuredjen, a samo si dobio 1 kazneni za 4 obrisana politicka posta. Pa zar je to "nabijanje na kolac"? Napisao sam da je svaka diskusija na tu temu samnom zavrsena i uputio sam te gde da se zalis ako nisi zadovoljan. Svaki buduci tvoj post u ovoj temi brisem.
 
Па бриши,за то си плаћен.Сад ћеш и да ми забраниш да пишем можда?????
 
Zar ne mozes da shvatis da je nekome ovaj forum i ljudi koji tu provode vreme usao pod kozu i prirastao za srce. Ovo sto radimo u urednistvu radimo volonterski i bez dinara nadoknade samo da bi forum opstao i da bi mladi ljudi kao ti i drugi mogli da imaju mesto gde ce se druziti razmenjivati informacije iz poljoprivrede i jedan drugoga nesto nauciti i jedan drugome pomoci.
Ovo sto si napisao u prethodnom postu samo govori koliko imas nepostovanja prema ljudima (urednicima) koji svoje slobodno vreme odvajaju za bolji i lepsi forum.
 
Nazad
Vrh