PoZzZz

Pozdrav čika Boro, da se ispravim rade još obrtaji remenice i pritisak ulja, ostalo jeste na uhomer, a po mraku može da vozi samo ko vidi kao mačka. :haha: :haha: :cao: :cao: ::namigivanje::
 
Dukanac je napisao(la):
Pozdrav čika Boro, da se ispravim rade još obrtaji remenice i pritisak ulja, ostalo jeste na uhomer, a po mraku može da vozi samo ko vidi kao mačka. :haha: :haha: :cao: :cao: ::namigivanje::
Duka traktorče ti je kao bombona,a za ostalo se malo šalim,ali istina je i to da mladost čini čuda :cao:
 
Znate kako, Covek kad je mlad on uvek trazi promene dok covek u starijim godinama nece nista da dira.... :ppozdrav:

Ovu recenicu nisam izmisljao vec sam citao iz jedne knjige i stvarno je tako.

Lep je traktor ali uho mislim da moze neki put i da izda a narocito u starijim godinama :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Ne bih da me shvatite pogresno i da se naljutite na mene.

Veliki pozdrav iz Seleusa.
 
Hvala čika Boro, i slažem se sa vama da mladost čini čuda. ::namigivanje:: ::namigivanje::

octavianb007 Nema razloga za ljutiš :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: Biće signalizacije, mrzi me da čačkam oko toga pošto ne vozim traktor po mraku, a takođe slabo učestuje u saobraćaju, po šumi i brdu ne trebaju migavci ::namigivanje:: ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Dukanac je napisao(la):
Hvala čika Boro, i slažem se sa vama da mladost čini čuda. ::namigivanje:: ::namigivanje::

octavianb007 Nema razloga za ljutiš :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: Biće signalizacije, mrzi me da čačkam oko toga pošto ne vozim traktor po mraku, a takođe slabo učestuje u saobraćaju, po šumi i brdu ne trebaju migavci ::namigivanje:: ::namigivanje:: :ppozdrav:

Odakle znas, mozda naleti " brdska patrola" :haha: :haha:
 
Zoki, ne štrecam se ja policije, oni su mi najmanji problem ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje:: A već kad bi došlo da moraju da pišu mogli bi roman da sastave, signalizaciju ne bi ni primetili... :haha: :haha: :haha:
 
Da malo osvežim temu.....

1e2dc9.jpg


t06qm9.jpg


2z707lz.jpg


10qiiat.jpg
 
@Duka,svaka čast za traktor,baš si ga dobro sredio.A ova drva,ili ja nevidim dobro,ili si ti neke trešnje posekao?
 
Hvala čika Boro.... A da, trešnje sam isekao, trebalo je da idu u tehničku građu ali su prozukle, suđeno im da završe u ćumuru....
 
Nezna se koja je lepša slika,svaka čast Duka :ppozdrav: A na petoj slici po redu,dali je to neka ćumurana:haha: :osmeh:

Uploaded with ImageShack.us
 
@ Dukanac

Sve je to lepo i krasno samo po ovoj susi gde nado toliko blata. Jedno pranje traktora ne bi skodili, odma bi isao brze.
 
Peto, to je bilo pre 15ak dana kada sam potonuo u sumi pa me izvlacila dva traktora, inace traktor sam odmah oprao cim sam stigao kuci a sliku sam ubacio bzv, mada na slici izgleda mnogo manje blatav nego sto je bio uzivo, kod mene se svaka masina sija, po tom pitanju sam veoma strog... :ppozdrav:
 
Peto, to je bilo pre 15ak dana kada sam potonuo u sumi pa me izvlacila dva traktora, inace traktor sam odmah oprao cim sam stigao kuci a sliku sam ubacio bzv, mada na slici izgleda mnogo manje blatav nego sto je bio uzivo, kod mene se svaka masina sija, po tom pitanju sam veoma strog... :ppozdrav:

Tu smo isti, brajko moj :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh