PoZzZz

Čika Boro, sklopio sam vlatka, trenutno je kod autoelektričara povezuje struju, bice slike za koji dan, obecavam ::namigivanje::

@nikola indjija: Hvala na dobrodošlici :ppozdrav:
 
Evo napokon slike koje sam obecao...

2czq0ie.jpg


20p6gwz.jpg


2zogs9z.jpg


24yd7d3.jpg

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Дуканац,свака част како си лепо средио твој Владимирац ::sretan pecaros:: мало је потрајало,али је леп,незнам колико је било ::novac::
 
Čika Boro ovo sam sredjivao polako kada sam imao vremena pošto mi nije trebao traktor, uterao sam ga u radionicu i rastavili smo ga celog, motor, hidrauliku, kočnice, ma sve. Koštalo me samo farbanje 100e i prednja desna guma 5000 din, ostalo sam sa ujakom odradio polako uz pivce ::namigivanje::
 
Е баш лепо драго ми је што си тако јевтино прошао ::svaka cast:: а насупрот томе,много лепо изгледа,баш ми се свиђа :ppozdrav:
 
Hvala čika Boro, ima tu još nekih detalja, npr da se vrate nazad pozicije, migavci i te zajebancije. Jedino mi problem pravi čekrk, nemam ideju kako da ga okačim a da ne izmeštam hidrauliku... :ppozdrav:
 
:D Нема везе што је без коментара,али баш је лепо урађен ::svaka cast:: А јел то у две боје :haha: :haha: у сваком случају,лепо тракторче :cao: браво Дука ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Hvala čika Boro, a hauba i krila su jedne boje-akrilna sa nekim sjajem, skupa ko djavo,a motor i ostalo druge, tj fabriče boje takvu sam farbu naručio, a ovo danas sam nakačio čekrk i stavio novo sedište koje mi je danas stiglo iz fabrike traktora rakovica malo je skupo ali vredi ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Да редуктор сам одмах приметио :cao: сад је лепши него нов,јер фабричка боја није тако лепа ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Čika Boro, zadovoljan sam kako je sve ispalo :cool: Ima još nekih sitnica, npr prohromski auspuh treba da mi stigne i tako neke gluposti, neznam gde da nadjem volan za njega :sta: . Za neki dan počinjem da pravim jednu malu prikolicu za njega, ove što imam su velike i onda ima da bude :D :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh