PoZzZz

4 metra ako se dobro natovari, inače ja ne tovarim na nju više od 3m drva, to je taman za prikolicu i za traktor sa obzirom iz kakvih potoka izvlačim drva... ::namigivanje:: Imam još jednu prikolicu na koju staje 7m drva ali ona je prevelika za vladimirca....
 
Buduci da se bavis drvetom, nisi mozda razmisljao da uzmes jaci traktor?
 
Imao sam još dva traktora, Zetora super 50 i Steyra 30ks, ali sam rasprodao i ostao je samo vlatko, trenutno ne razmišljam o kupovini, jer vlatko zadovoljava moje potrebe, u narednom periodu možda uzmem još jedan traktor sa duplom vučom obavezno, ali ima vremena za to...
 
Naškrabah i ja 1000 postova, nisu nešto specijalno zanimljivi ali mora neko i da lupa gluposti. :haha: :haha: :haha:

Evo par slika od mene.... :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:

 
Duka, pa čestitam ti jubilej, to se valja zaliti :bravo: :ppozdrav: Pošto vozaš, javi kad zađeš u prestonicu, nemoj pivo da šaljem poštom, strah me da se ne 'oladi :haha:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DroJYnKwZZ4&feature=related[/youtube]
 
Hvala svima :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

@srkitransporter biće još slika ::namigivanje::

@kinez ima čekić samo se ne vidi :haha: :haha: :haha: :haha:

@zokidrum lepi su predeli, brda..... :ppozdrav:

@futurefarming Hvala, naravno da treba zaliti, aaa javiću se kad budem u tim krajevima, samo ti o'ladi ::namigivanje:: Munze konza tebra... :haha: :ppozdrav: Šala...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o8FEGYFlrao[/youtube] :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Paa i nije Srbija za početnike... :haha: :haha: :haha: :haha:
Evo još par slika od mene... :D



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NfriPbFw-cU[/youtube] :cao: :cao: :cao:
 
Hvala još jednom čika Boro, biće još dosta ovakvih slika, ovo je samo jedan mali deo kraja u kojem živim. :cao: :cao: :cao:
 
xe xe... Sad nešto gledam profil, danas je tačno godinu dana od kako se družim sa vama: Datum registracije: 17.01.2010. Za ovih godinu dana sa vama sam proveo do ovog trenutka 33 dana, 3 sati i 25 minuta. Mesec dana života otišlo na forum, nemoguće :udri: :udri: .... Pitaće me starost gde mi je prošla mladost.... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav Dukanac i sa moje strane......I da ugradimo neku elektroniku u tog Vladimireca.....Ipak je nas drug Tesla bio srbin :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav Trnavac, druže, nema te 100 godina (još uvek slušam onaj tvoj radio, msm kad sam kod kuće) ::namigivanje::

@octavianb007 pozdrav i za tebe i hvala na poseti. Aaaa vlatko ima dosta elektronike (levi far i sijalica kontakta) :haha: :haha: :haha: :haha: Moraš priznati da je i to dosta :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Dukanac je napisao(la):
Pozdrav Trnavac, druže, nema te 100 godina (još uvek slušam onaj tvoj radio, msm kad sam kod kuće) ::namigivanje::

@octavianb007 pozdrav i za tebe i hvala na poseti. Aaaa vlatko ima dosta elektronike (levi far i sijalica kontakta) :haha: :haha: :haha: :haha: Moraš priznati da je i to dosta :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
A ostalo je na uhomer :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh