Potrošnja goriva

И ја сам мишљења да ћеш потрошити око 20л.
 
То је око 35 евра по тури за гориво, али пошто треба две туре трактором за једну камионом, изађе на 70 према 100 за камион за сличну количину дрва. Много времена треба провести у вожњи на трактору, 4 сата у оба правца, док камиону треба сат ипо. Плус зезање са полицијом и саобраћајем, све за 120 евра уштеде, не исплати се баш

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Gde se dede amortizacija?

Imali smo mi jednog u selu koji nije hteo da pozajmljuje svoju prikolicu ukoliko se vozi šljunak ili kamen. Kaže guli se patos od prikolice...
Није он много погрешио. У принципу дајем,ал гледам да не узимам него да имам своје.Једном је враћена са расјеченом гумом,новом,друга је враћена са покиданом страницом,та иста касније враћена са разбијеном штоповима итд... Трактор једном прегрејан итд. Тако да,то давање је рђав посао.
 
То је око 35 евра по тури за гориво, али пошто треба две туре трактором за једну камионом, изађе на 70 према 100 за камион за сличну количину дрва. Много времена треба провести у вожњи на трактору, 4 сата у оба правца, док камиону треба сат ипо. Плус зезање са полицијом и саобраћајем, све за 120 евра уштеде, не исплати се баш

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
Za dve ture traktorom je 35e, naspram 100 za kamion plus radnik za utovar.... ali sve to pada u vodu ukoliko nisi nacisto na putu sa policijom....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh