Ponešto iz moje radionice

Svaka cast i prosli sam gledao hocu i ja da prodam SIP-a pa da uzmem K-2 i da pravim bunkeras

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Malo zanimacije u ove kisne dane!!
0757a27df0ef62d7fb218e2d779597fa.jpg
6ba740d6a485445b9e513e6db4579c65.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Bolje bi bilo da si stavio gore daske od tvrdog drveta (npr bagrem ili hrast). Ipak će tu biti kucanja,lupanja i sl.,a topola je mekana i svaki udarac ce se poznavati.
Inace, sto je odličan :ppozdrav:
 
Bolje bi bilo da si stavio gore daske od tvrdog drveta (npr bagrem ili hrast). Ipak će tu biti kucanja,lupanja i sl.,a topola je mekana i svaki udarac ce se poznavati.
Inace, sto je odličan :ppozdrav:

Planirao sam da koristim samo gumeni čekić :haha: šala mala.

Sve mi je to poznato,i raspitivao sam se pre nego što ću praviti sto,ali finansijske mogućnosti su takve,a za moje potrebe će biti više nego dobar.Ako se baš raspadnu kroz koju godinu,zamenućemo ih valjda će tad situacija biti bolja.
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio praviti ali onda sam uspio jedan kupiti na rasprodaji, polovni , gore radna ploca 22mm debela i dimenzija 120x100 , doneo viljuskarom , dosta masivno, ja racunam oko 300kg zeljeza.
 
Poslednja izmena od urednika:
Znam za to BUBU gledao sam I cenjkao se sa gospodjom ali nismo nasli kompromis.
A u poslednje vreme kao sto vidis na face-u ima dosta posla u radionici cesto cupam motore iz traktora pa ako ih rasturam ili dihtujem bude okreci prevrci po malom astalicu odose ledja a i nepristupacno, nalazio sam polovne ENGINE STUND po oglasima ali je sve mekano I slabo valjda za motore iz auta isl
Ovo je ipak malko teza kategorija cevi su 120x60mm lezaji S210, tockovi su metalni pk spaneri sa jd, a anker ploca je 200x400mm sa 16mm debljine

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko skraćivao diferencijal od kola, kamiona ili slično? Kako je najbolje uraditi, skratiti poluosovinu pa ponovo narezati nutove ili ima i drugih rešenja?
 
Preseces je na drugom kraju, skratis koliko hoces i zavaris

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh