Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
Slobodno uzmi 5106, dobar je to traktor. Oni sto pisu kontra nisu iskreni.
 
mile ne pričaj mi priče ja sam taj traktor imao i dok sam živ neću ga kupiti jer više sam ga radio nego što je bio u njivi te ovo menjaj odeš na njivu ode nešto drugo tako da ni u ludilu ga neću kupiti
Post je spojen: [time]1261248379[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
todore aj mu ti nadji takvu rakovicu do 6-7 000e
najmanji problem NA ,pa pre bi mu našao ja rakovicu nego ti nešto drugo
 
traktor od 105 konja tezak 6 tona, ponasa se bolje od ursusa od 120 konja i rusa od 130 konja,
a kod nas ore 3x35 isto kao ursus 160 i zetor od 160 konja. Ja sad na mom 5136 skidam turbinu
da ga spustim na 105 konja.
 
Ja sam kupio JD 4630 bez prednje vuče za 4000 evra.Uložio sam još 2.500 na popravku menjača i hidraulika i dobio veoma zahvalan traktor za moje potrebe.Vuče plug 4*35,tanjiraču 36 diskova i spremač od 5.6 metara.
 
e pa vidiš mile ovde kod mene bolje ore 577dv 3x35cm nego taj tvoj 5106 uživo sam video prošle godine
 
pa kakve to ima veze NA kad je vaša zemlja ako se ne varam lošija nego kod mene još u ritu e tu nema gore
 
dobra je nasa zemlja al je teska za oranje,lako se obradi u prolece i nema grudvi i dzombi al je teska za oranje.
i po tebi 577 jaci od brene...
 
bravo miroslave 5106 je dobar za šumu jer je težak ali za ostale poslove je spor jer njemu treba 25ks da ga pokrene
 
MILE je napisao(la):
traktor od 105 konja tezak 6 tona, ponasa se bolje od ursusa od 120 konja i rusa od 130 konja,
a kod nas ore 3x35 isto kao ursus 160 i zetor od 160 konja. Ja sad na mom 5136 skidam turbinu
da ga spustim na 105 konja.
Nebih se u potpunosti slozio sa ovom tvrdnjom...
 
didi je napisao(la):
Pa slične priče o težini i snazi već ste se držali kod komentara za 560 ,a posle samo par dana ispade on jedan od boljih orača.U svakom slučaju mislim da su ti IMT serije 5106-5136 bolje,jeftinije i lakše rešenje od većine zetora,ursusa i tih koje kakvih traktora.Pa za 7000 eura se ni ne može kupiti bilo šta dobro.Za te pare nema ni dobrog torpeda 90,a kamoli nešto bolje.
Todore ja tvoje komentare redovno čitam i uvek se uzdržavam da ih ne komentarišem.Tako će biti i ovaj put za to da je 577 jači,bolji,brži i sve ostalo od 5106.
nemoraš mi verovati ali nemoj posle da kažeš zajebo sam se što sam kupio 5106
 
didi je napisao(la):
Pa slične priče o težini i snazi već ste se držali kod komentara za 560 ,a posle samo par dana ispade on jedan od boljih orača.U svakom slučaju mislim da su ti IMT serije 5106-5136 bolje,jeftinije i lakše rešenje od većine zetora,ursusa i tih koje kakvih traktora.Pa za 7000 eura se ni ne može kupiti bilo šta dobro.Za te pare nema ni dobrog torpeda 90,a kamoli nešto bolje.
Todore ja tvoje komentare redovno čitam i uvek se uzdržavam da ih ne komentarišem.Tako će biti i ovaj put za to da je 577 jači,bolji,brži i sve ostalo od 5106.
Kako nemože? Za 7000 može naći ursusa ili kristal zetora od 82 ks... 120-tka ima za 8000 a 160-tku znam za 9000
 
lepo 4500e izvadis mu na sunce i dace ga za te pare 90% :D
a jel 539 nov 6000e ili racunas kad dobijes povrat da ce toliko kostati?? :sta:
 
Nazad
Vrh