Pomoć oko muzilice

Alene imas li nekog ko prolazi kroz Titel dacu ti ja pulzator ,meni nepase ,samo sutra da pogledam po supi da se nije negde zagubio.
 
Ako kad podjes javi se, evo sad sam skinuo to, nije uopste puno prljavo ali je vec pocelo da korozira, jel treba sad sa WD da ga naprskam i ocistim i kanem na obe strane sa masinskim uljem i vratim? jel ovde ne mogu stelovati brzinu kucanja pulsatora?

- - - - - - - - - -

Alene imas li nekog ko prolazi kroz Titel dacu ti ja pulzator ,meni nepase ,samo sutra da pogledam po supi da se nije negde zagubio.
nemam, ovo moje mesto je daleko dosta od Titela, hvala u svakom slucaju

- - - - - - - - - -

@alen1972 spakuj ti sutra kilo vina i kilo sode i salji coveku postom :osmeh: odlozio ti je kupovinu novog par godina sigurno :bravo:
ne znam ide li posta do Osijeka, ali ja nisam ni hteo da kupujem novi pulsator, vec da znam kako da ga odrzavam, imam i ja jos jedan pulsator nov od belje muzilice ali m inepase na kantu, veci je i ne moze da stane na poklopac, a uzeo ga zajedno sa ona 2 ventila za vazduh koji su takodje original belje i sve to platio 1000din
 
nemoj wd već samo mašinskim uljem i ne treba ništa drugo mazati osim osovinice i radiće on kako treba .kod tih pulsatora je mana da preko zime usporavaju zato što se ulje stisne od hladnoće .brzina se podešava ispod bočnih poklopaca za svaku stranu posebno što ti nikako ne bi preporučio da diraš.najjednostavnije rješenje je da ga dok su hladni dani držiš u toploj prostoriji prije nego što kreneš na mužnju(ja komplet sve kad operem pokupim i odnesem u kotlovnicu i onda nemam problema sa smrzavanjem ni crijeva ni pulsatora)

- - - - - - - - - -

može se i beljski polsator ugraditi sa nekim manjim preinakama ali o tom potom. što se tiče špricera kad budem išao kod pobratima u Mrčajevce ili kod prijatelja u Arilje ja časom skočim i do Prijepolja da popijem jedan ladan
 
nemoj wd već samo mašinskim uljem i ne treba ništa drugo mazati osim osovinice i radiće on kako treba .kod tih pulsatora je mana da preko zime usporavaju zato što se ulje stisne od hladnoće .brzina se podešava ispod bočnih poklopaca za svaku stranu posebno što ti nikako ne bi preporučio da diraš.najjednostavnije rješenje je da ga dok su hladni dani držiš u toploj prostoriji prije nego što kreneš na mužnju(ja komplet sve kad operem pokupim i odnesem u kotlovnicu i onda nemam problema sa smrzavanjem ni crijeva ni pulsatora)

- - - - - - - - - -

može se i beljski polsator ugraditi sa nekim manjim preinakama ali o tom potom. što se tiče špricera kad budem išao kod pobratima u Mrčajevce ili kod prijatelja u Arilje ja časom skočim i do Prijepolja da popijem jedan ladan
Vazi druze, hvala ti puno, ma necu ja nista oko brzine cackati kad je komplikovano, a ovo sto je poceo malo da korozira nista da ne diram?
 
ništa to samo očisti štapićem za uši koliko možeš namaži osovinicu i ništa drugo ne pipaj dok radi kako treba
 
Pankin- SVAKA CAST na znanju!!!! :bravo: Druze reci jos nesto,na mojoj muzilici je pleksiglas kanta iz dva dela dole je plava (dno) i sad mi pocela tu malo pustati!!!!!!!!!!!!! Sta da radim??? Gde da nadjem kantu za nju ??? I da li moze prohromska??? Moze i polovna ... Plasim se da ce da procuri jos vise!!!
 
E moja je ista takva sa plavim dnom!!! Sad pocela da zafrkava... Neznam koliko kosta u dinarima ta prohromska sa sve poklopcem i gde to ima kod nas (srbiji) da se kupi??? :sta:
 
Nisi me dobro razumeo druze... Moja muzilica nije zidna.... Pulsator nije na kanti vec je na muzilici... :ppozdrav:
 
Meni efinitivno muzilica vise ne radi kako treba!!!! Nemoze da napravi veci vakum od -30 NIKAKO!!! Cak i ako zatvorim ventil!!! Sta to moze da bude jel grafitne lopatice crkle??? Da li ce da pomegne ako ih okrenem kontra??? :sta:
 
Nazad
Vrh