Pneumatske sejalice za kukuruz

@Rale 83
Prvo proveri pa onda pisi ili ti je bitno da imas sto vise postova!
Inace posejala je hiljade hektara i jos seje perfektno i ne mislim da je menjam.
 
@Rale 83
Prvo proveri pa onda pisi ili ti je bitno da imas sto vise postova!
Inace posejala je hiljade hektara i jos seje perfektno i ne mislim da je menjam.
Naravno da mi je cilj da imam sto vise postova , jer me placaju po postu .
Poslao sam mail OLT-u ali cisto sumnjam da je pocela proizvodnju pneumatskih sejalica jos te famozne 1984 godine.
Mozda ti imas neki foto aparat , ili mobilni telefon da slikas neku plocicu na sejalici pa me uveris u to ::samo odmor::
 
Poslednja izmena:
Rale da li je moguce da u tvojoj okolini niko 1984g nije imao OLT pneumatsku sejalicu?
Proizvodile su se one i pre 1984-te,ako ti OLT odgovori obavesti nas!
 
Mi smo imali oltovu sejalicu pneumatsku kupio pokojni deda 1981 imala je plastiče kockaste kutije takvih je pet kutljeno kod nas u selu 81, i ostala je još jedna, moram je slikati ovih dana pa ću okačiti sliku...
 
Mi smo imali oltovu sejalicu pneumatsku kupio pokojni deda 1981 imala je plastiče kockaste kutije takvih je pet kutljeno kod nas u selu 81, i ostala je još jedna, moram je slikati ovih dana pa ću okačiti sliku...

tako je Shale-to je ta,plasticne kutije su bile,ali su godinama propale,iako su bile pod krovom,zato nisam pristalica plasticnih sejacica,posle 10 god mozes da je bacis.ali inace,sem kutija,sejacica je dobra-nasejala hiljade hektara.
 
@Matic to ovaj kolega iz Beceja samo onako laje reda radi,upucen je u tok situacije oko kupovine, mislio pomoci ce mi jer ima neki njegov zemljak pravi ploce za Bekerice a ono prc ne zna da bekne,kuda ide ovaj svet...
@KR i nije 20 nego 15kj...
 
Nisam ga pitao od cega su,bem li ih.
Prioritet NO1 otici i videti stanje,pa kupiti a do godine ce mi valda dati komsije da kupim ploce i da ih sredim,nesto su mi lose do zla Boga komsije ove godine...
 
Nazad
Vrh