Pneumatske sejalice za kukuruz

- - - - - - - - - -

gaspa-poljoi-1.jpg
gaspapoljoi-2.jpg


- - - - - - - - - -

gaspapoljoi-4.jpg


- - - - - - - - - -

gaspapoljoi-5.jpg


Kupljena prije par dana, jako sam zadovoljan.
 
Nemam iskustva sa pneumatskim sejalicama za kukuruz. Ima li neko iskustva sa starijim PANONIJA BEKER sejalicama i još bolje ako ima i uputstvo na srpskom i tabelu štelovanja razmaka izmedju zrna. Unapred zahvaljujem.
 
koja je cena nove Agrie 6 redi ?....sta kupiti ? gaspardo 6 redi je 8500,i ima od 14500 (kod almexa) skoro stigla u moje selo...hocu da kupim 6 rednu,a gaspardo je paprena...
 
Uzeo, a ni na alvalk nije zvao. E stipsa... Mislim da kod Miće može na tri godine bez kamate, ili je to samo za traktore i Vogel plugove?
 
Koje ploče treba koristiti na Panonija-beker sejalici za setvu suncokreta (koliko rupa, koji promer) i gde ih najjeftinije kupiti. Da li treba menjati i izbijače. Ovi iz Indjije mi deluju prilično skupi. Napominjem da do sada nisam koristio pneumatsku sejalicu (plaćao sam uslugu setve za kukuruz) a suncokret kod mene niko ne radi.
 
ddj6om.jpg
[/IMG]

dali je ovaj ulagac zreo za menjanje ili?i koliko kosta nov?od sejalice olt je

2gx1cfp.jpg
[/IMG]
Evo posle vise od 45dana juce stigli raonici iz MIS SISTEMA,covek me je lagao vise nije znao sta prica da bi mi na kraju poslao ovo cena za 4komada je 19400din,reko aj da uzmem original da bude kako treba,kad ono nemogu uopste ni da se montiraju na moju sejalicu i posle ponovnog razgovora sa prodavcem dogovoreno je da mu posaljem raonike,a da ce on vratiti novac,pritom je ovaj raonik toliko dugacak da seme nebi uopste upadalo u zemlju nego bi padalo u raonik.

- - - - - - - - - -

34iimug.jpg
[/IMG]
A juce stigla i Majevica :)

- - - - - - - - - -

2m79c7c.jpg
[/IMG]
 
Nemogu da rešim problem na Nodet sejalici. Stalno mi vuče remen ventilatora prema untra. Sve je lepo sastavljeno i ništa iskrivljeno. Uopšte mi nije jasno zbog čega? Pomooooć.
 
Nazad
Vrh