Pneumatske sejalice za kukuruz

sejalica za kukuruz

Pozdrav svima,drustvo naso sam u oglasima ovakav mehanizam za olt mehanicke sejalice.Zvao sam coveka i rekao mije da to prodaje vec cetri godine i da se taj mehanizam odlicno pokazao.Napravljen je od livenog metala i nemoze da se uvija,a brisac i izbijac od neke plastike.Cena ovog mehanizma je 2000din po korpi.Posto su pneumacke sejalice dosta skupe a i ja nesejem puno,hteo bi da moju sejalicu malo poboljsam.Interesuje me dali neko ima iskustvo sa ovim mehanizmom,molim za vase misljenje da nebi bile bacene pare.
m7yy5g.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Kod plastičnih mehanizama i nije toliki problem u kućištu brisača i izbijača niti u njima samima. Ja imam originalna OLT kućišta koja su od veoma jake plastike, najveći problem su ploče. Brzo se ugriju, počnu da se krive i za manje od hektara rada se već pohabaju i ne okreću se oko ose već "bježe", pa počnu da uvlače više zrna nego što treba i još bezbroj problema.
 
Pozdrav svima!
Kakva su iskustva sa sejalicama Monosem i Becker Stajer ne Panonija, i dali ima rezervnih delova za te sejalice.
 
Stigla prinova,Maja 8-redna,2008.god kupljena za setvu soje(50 cm),ko je u prolazu neka svrati na čast!
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Ista kao nasa...videces sta je sejalica...tA je bila u oglasima cini mi se...cime ces je nositi-koliko je placena?
 
ko radi te sejačice agrija njh nema kod nas u BIHbarem oko mene i ako znate koliko košta 4redna sa koševima za vještak

---------- Poruka napisana u 22:47 ---------- Prethodna poruka je at 22:28 ----------

ko radi te sejačice agrija njh nema kod nas u BIHbarem oko mene i ako znate koliko košta 4redna sa koševima za vještak
 
Interesuje me kad se Nodet sejalica suzava na 6 rednu na 50cm, jer tockovi moraju da su iznedu 1 i 2? i 5 i 6 baterije? ili mogu da se montiraju spolja? jer ima dovoljno mesta posto je rama od 4 redne na 70cm.

Kolko se sećam može i spolja ali mislim da je bolje između 1 i 2 i 5 i 6 baterije (bolje će te pratiti sejalica kad ide u taktorske tragove moje mišljenje).
 
ko radi te sejačice agrija njh nema kod nas u BIHbarem oko mene i ako znate koliko košta 4redna sa koševima za vještak

---------- Poruka napisana u 22:47 ---------- Prethodna poruka je at 22:28 ----------

ko radi te sejačice agrija njh nema kod nas u BIHbarem oko mene i ako znate koliko košta 4redna sa koševima za vještak

AGRIA Subotica http://www.agria.rs/
 
Nazad
Vrh