Plug - osnovna tema

nasao sam neke pretpluznjake i cini mi se da su u dobrom stanju nalaze se na lokalnom otpadu. marka je Lemken, sta mislite da li bi mogli da se namontiraju na vogel-a ?
Post je spojen: [time]1281641966[/time]
_________________________________________________
ti pretpluznjaci nemaju okrugli nego oblik pravougaonika. veoma su interesantni s obzirom na to da vogel ima nosac na plugu u koji mogu da udju takvi pretpluznjaci.
 
Ovo je stvarno lepa zemlja , reci nam antonio gde se tacno nalazi ova zemlja i kako je tamo zovete? :ppozdrav: :cao:
 
Zemlja se nalazi u Starom Gradcu(HR). A taj dio se tocnije zove "Pustos" lagana zemlja,a neznam kak ju zovemo :) uglavnom kod nas prevladava laka zemlja za radit,lako za rasipat iako imamo zemlja na kojima se johny pomalo muci sa ovim malim plugom.. :D
Post je spojen: [time]уторак, 17. август 2010. 03:46:52 MST[/time]
_________________________________________________
grunt je napisao(la):
LJudi ako neko ima da proda wogela ML 950 farmer neka mi se javi na pp :cao:
imamo mi za prodat dvobrazni M1020 (nije obrtac)
 
Imam jedno pitanje! Video sam na vasaru u Debeljaci raonike kod Hudjika i jos kod jednog ne mogu da se setim, se promenjivim nozevima (kao recimo vogel-noot) za sve nase plugove. Pa me zanima dali ih je neko probao i dali vredi da se kupuju! Posto 27-8 ide vasar pa bih hteo da kupim ali bi bilo dobro da prvo priupitam! :ppozdrav:
 
ja imam na 755 sa izmenjivim vrhom i ide kao lud ali ne planiram da ih ponovo kupujem jer su na vašaru bili 4500din
 
Ja ih imam (Hudjikove) na plugu 757.20 poorali su do sada oko 250 jutara, odlicni su samo sam jednom promenio spiceve...
 
dovrsen plug za yta, novi hudikovi predpluznjaci, novi plazevi itd, moze se krstiti imt 757.4, ali takvu nalepnicu na vasaru nisam video. treba jos da stavim prednji predpluznjak ali ne pase moracu da ga menjam kod hudika
qqu8o2.jpg



30lym0w.jpg
 
yto ima plutajuci tako da ce ga drzati... a takodje i ima oprugu za vracanje hifraulike u istu poziciju tako da mu nece biti problem :D
 
Svejedno mislim da bi tocak bio dobra incesticija... cemu da se hidraulika cjelo vrijeme pati, kad moze biti opustena? Pa tocak nije neko veliko ulaganje, a puno znaci.
 
Jel moze neko da slika i postavi slike drzaca crtala za vogel noot 3sl950 plug. Kupio sam nov plug ali nisam uzeo crtalo, pa bih hteo sam da ga naprarim.
 
Na obrtaču NN marke ima klip sa jednim crevom.Nigde nema ni jedne opruge koja potpomaže obrtanje.Mene interesuje može li to da radi jer gazda kaže da radi kao sat i daje garanciju na plug.Da napomenem da na gorenjem delu klipa(na donjem je crevo) ima original mesto za hidraulično crevo.Znači dva priključka fabrička a jedno crevo_O čemu se tu može raditi?
 
Nazad
Vrh