Plug - osnovna tema

Tista je stari a bivšeg zeta mu ne znam, ali interesuju me mišljenja po vama koji su bolji?
 
Ja kupio u srbobranu i sa njima sam odradio oko 30 kj i zadovoljan sam ove kad istrosim mozda cu uceti iz temerina kod hudjika pa da vidim razliku ali ovi u temerinu su i duplo skuplji

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Navodno je starac iz Srbobrana bolji majstor i njegovi su raonici bolji dok je zet samo masine poneo,a znanje nije tako da su njegovi gori ali ni jedan ni drugi nemaju neki bajni kvalitet.ja sam uzeo od Hudjika i mogu reci da su u poredjenju sa ovima iz Srborana i Beceja azdaje od raonika stim sto ih Hudjik tvrdim varom naliva od dole,a vrh sa obe strane!
 
Da ne saljem slike svim clanovima ponaosob koji su pitali da slikam deflektore za IMT sa Kverneland glavama, evo fotke da vide svi:

a4qxia.jpg
 
A to su inace fabricki deflektori za VogelNot,zar ne?Iste takve sam ja stavio na mog regenta pre 10-ak godina.
 
Mislim da neće, nije on mnogo duži od tvog 756. Ali se bojim da su mu te dimenzije malo male za dobru kukurzovinu bez tanjiranja...
 
Nazad
Vrh