Plug - osnovna tema

miroslav78 je napisao(la):
e to bas i ja sada cekam da vidim...inace plug je se steluje na 14 i 16 coli...
Kako? Koliko sam ja upoznat sa Opalom 110 i koliko me vid sluzi, on ima fiksni zahvat, koji je u tvom slucaju 35 cm. Inace plug je bombona. :D :ppozdrav:
 
e to sam i ja mislio....da je na 35 ali nije...fabricki je na 40..a to mi je rekao i Nemac..ima neke plocice i to se ubaci onda se steluje zahvat.. znaci ima vise opcija... i visina klirensa...
a ima gde je i 35..zahvat...
 
Svaki opal se stela umetanjem plocica pod nosace glava, samo sto rijetki ljudi to imaju uz plug... Ili ne dobiju ili pobacaju jer im to nikad nije trebalo...
 
Eto vidis... Tvom rodjaku nece trebati, stoje negdje u cosku neke supe (najvjerovatnije) i kad bi nesto trebao variti i pojacati, uzmes jednu po jednu plocicu i potrosis, il prodas plug, kupac ne zna pitati jel ima plocice za stelanje il nema i ovaj mu zaboravi dati i tako se zagube.

Kolegin komsija kupio opala nekidan i dobio je plocice uz njega a svercer mu objasnio da se zahvat pluga stela samo preko navojne sipke, dakle ni svercer nije znao sto ima i da je to danas-sutra mogao unovciti ;)
 
duki 78 imam ja ovakve plugove samo što su hidraulični ima duže daske od tvojeg i drugačije pretplužnjake ja sam sa svojim prezadovoljan plug odlično zatrpava i mrvi brazdu moj je 14 coli imalo noviji tip od tvoga.
 
srdjanvaic je napisao(la):
svidja mi se plug vogel not, da li bi mi ga preporucili? jer se ja nesto predomisljam.....
Ja bih ti preporucio ovaj http://www.mojauto.rs/polovni-auto/650666 :D

1zdoena.jpg
 
Regent je cak sta vise odlican plug ,prijatelj je kupio nesto slicno ali nije obrtac vec ravnjak .
Ja nisam verovao da ide lakse od leoparda dog ga nisam probao ,regenta sam za brzinu brze na istoi dubini vukao za belorusom 82 .I ond sam vide sta znaci dobar plug
 
Nazad
Vrh