Pioneer hibridi

Dragan18

Ja sam imao prosle godine N43 imao sam prinos 6800kg ili ti 68 meteri po kj.na razmaku od 22cm sa 15% vlage.posejao sam ga i ove godine samo sto cu ga ove god brati za cardak.a za vrsenje sam posejao N01 i k67 i njih sam stavio na razmak 18-19 cm.Da li je neko imao ove dve sorte i kako su se pokazle.
 
kukuruz posejan kao sto se i vidi iskljucivo Pioneer :ppozdrav:

B23
K67
P12
B08
A24

Sejemo od FAO 300 do FAO 600.


f1xdzk.jpg
 
Da li sejete pionir po njihovoj preporuci mislim na gustinu setve i kako se to pokazalo da li on podnosu tako veliku gustinu i u susnom periodu ja sam uzeo da probam d-12,p-12 , b-08 .
 
I ja ću posejati pa ću videti šta će biti ,ali mi je mnogo lakše kada bi neko napisao kakva su vaša praktična iskustva u zavisnosti od reona do reona.
 
Interesuje me kakva iskustva imate sa P12.To mi je "uletelo" ,a do sad se sa njim nisam susretao.
 
To su novi hibridi i bili su samo u ogledima...Sumnjam da ih je neko imao na vecim povrsinama...I u pravu si da su svi iz uvoza posto ga nema jos u domacoj proizvodnji,ali nisi u pravu da se razgrabio,ima ga i za dogodine...ostalo je,provereno znam! :cao:
 
Dragan18 je napisao(la):
mx1q83.jpg


Pioneer F02
jedan klip ima 20 drugi 18 redova , oba imaju po 37 zrna u redu .
Dragane,
...jel je klip mali....il' ti je saka velika? :D
Inace F02 sam sadio i prosle godine u crni pesak i extra sam bio zadovoljan ove godine sam ga sadio isto na jednoj njivi i dosada je sve super videcemo sta vaga kaze....slike saljem za koji dan
 
2whgyfs.jpg


V-74 danas snimljen! 20 redova zrna, sejan na 22cm :D predsetveno 100kg NPK+100kg Urea...
 
Nazad
Vrh