Pioneer hibridi

Za oštećena zrna i crve prvi put čujem :sta: Ono što smo mi kupili to seme je perfektno (na oko) mada je prepakovano-tako piše na deklaraciji... Znači nema prevare jer na deklaraciji lepo piše, pa ko ne želi nemora da kupi takvo.
Šta mislite ostale semenske kuće ne prepakivaju (ili još gore stavljaju lažne deklaracije)... Imao sam poznanika koji je radio u jednom doradnom centru pa mi je pričao kako se radi... :zli:
 
Ja sam ove godine uzeo sve B23 i placao sam ga 2700 plus gratis vrece. Za gratis sam uzeo K67 da probam, prica se da je dobar. Sto se tice B23 kod mene se prosle godine najbolje pokazao a za ovu cemo videti. Prosle godine sam sejao i F02 i nije mi se svideo njegov prinos a i sam kukuruz.
 
Y65,P12,Y54,B23 zakon za silazu ! A za vrsu kod mene su D11,N01,Colomba prosle godine sam zasejao R10 na oko 1h odlicno se pokaza oko 12t u zrnu !
 
stiglo gratis seme,nadao sam se (obecano) b08 a stigla florencija
 
Oprostite se polako od P88...Ceka se da ga uvezu,a kasno su kenuli u tu akciju tako da na vama je da odlucite da li se isplati cekati ga...Covek iz Pioneera mi je licno rekao da ce se jos ove godine na trzistu kod nas naci P88...Sve su to stare zalihe...iz uvoza jos nista!!!Kazu da ce N43 biti zamena i za B23 i za P88...
 
savato je napisao(la):
Oprostite se polako od P88...Ceka se da ga uvezu,a kasno su kenuli u tu akciju tako da na vama je da odlucite da li se isplati cekati ga...Covek iz Pioneera mi je licno rekao da ce se jos ove godine na trzistu kod nas naci P88...Sve su to stare zalihe...iz uvoza jos nista!!!Kazu da ce N43 biti zamena i za B23 i za P88...
I P88 i N43 smo imali 2008. god kao potpuno nove hibride, kako može biti zamena ako su iste starosti+P88 se kod nas još ni ne proizvodi (na sreću) :sta:
 
Potpuno si u pravu,ali konkretan razlog ne znam ni ja...Znam sta mi je covek iz Pioneera rekao...Nemam razloga da dajem ne tacne informacije!
 
Kakva je ovo akcija za pioneer hibride sa dzakom gratis? Ja sam u okolini panceva pa me zanima ako neko zna okvirnu cenu za M34 ili sta bi ste mi vi preporucili sobzirom da mi je botreban kukuruz za berbu ne za vrsidbu i stim da je zemljiste ritsko i slatinasto.
 
jel imao neko Pioneer N43 ? kako se pokazao?





@ u katalogu pise da je polutvrdunac , posto ja nemam pojma o tome gradivu, ima li on neke mane i za sta je namenjen ? za siliranje? :sta:
 
Nazad
Vrh