Pioneer hibridi

Da znas da hoce vrhovi da od njega da zaguse berac, takav je hibrid iznad klipa je slab.
 
Код мене није било ни прошле године. Штета за 0865, платио бих га и по пуној цени, одлично се показао, сваке године смо га сејали.

Сејао сам ове године једну њиву у круг 9300 а унутра 9241. И исто је 9300 полегао доста и видела се разлика где је прелаз. А овде ни није било неке веће олује.
I Ja sam godinama sejao 0865. A prosle god od socijalog bio 1021-4500din... ove godine nema
 
Kako otpusta vlagu 217 ?
Odlicno, nema nikakvih problema.
Jako dobro. Odlican rodan hibrid, ima problem sa poleganjem.
Mada sam imao na dva poteza, na jednom bregu popadao izgubio bar 30 %, na drugoj njih stojao kao vojnik. Pa sad biti pametan.

Sto se tice poleganja to sam se uverio svojim ocima i hibrid jeste podlozan poleganju ali ne u toj meri kao neki ostali, a negde nije uopste legao!
Al da se razumemo u kom vremenskom ciklusu ce se ponoviti ista godina? Mi to ne znamo ali znamo da se nikad ne ponovi i prodje opet dosta godina kad se isto dogodi.
 
Ja bi radije da se ponovi prošla godine nego dve pre toga, ili ne daj bože 2017 kada sam više posejao nego što sam skinuo......

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Screenshot-20240120-094442-Gallery.jpg
 
Misliš na onaj povetarac što je u avgustu rušio dalekovode i izlomio čitsve šume?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Da je povetarac nije, bio je vise uragan, ali da je ovaj 9889 izuzetno neotporan na vetar, jeste. Pored njega 0710 tek malo se vidiele poseldice vetra, a ovaj zalepljen, al bukvalno, za zemlju.
 
imao neko ove 1096 ili 0710?

izbacujem 9889 zbog katastrofalnog poleganja 2 godine zaredom pa se razmisljam koji da probam ove godine


sad citam,nisam ni procitao iznad @paorpaor da je ovaj 0710 otporan na vetar,bar kod tebe,a sta kaze vlaga?
 
Poslednja izmena:
1096 i 0900 se odlično pokazali prošle godine kod nas. 0725 katastrofa, izbacujemo ga za stalno, totalni fijasko doživeo sa onim temperaturama u julu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
imao neko ove 1096 ili 0710?

izbacujem 9889 zbog katastrofalnog poleganja 2 godine zaredom pa se razmisljam koji da probam ove godine


sad citam,nisam ni procitao iznad @paorpaor da je ovaj 0710 otporan na vetar,bar kod tebe,a sta kaze vlaga?
Imao sam prosle godine 1096 i jako se dobro pokazao, inace sam ga brao u klipu.
Kod nas u selu na ogledu je bio najprinosniji 0710 ali mislim da je vlaga bila preko 16%...
 
Nazad
Vrh