Pioneer hibridi

Vidim da svi hvalite taj P9300
Prosle sezone sam sijao samo P9241 i rado bi probao malo vecu fao grupu a da opet jednako dobro otpusta vlagu, jer mi je to pored nicanja najbitnija stavka, tako da se P9300 namece kao resenje
 

Код мене није било ни прошле године. Штета за 0865, платио бих га и по пуној цени, одлично се показао, сваке године смо га сејали.

Сејао сам ове године једну њиву у круг 9300 а унутра 9241. И исто је 9300 полегао доста и видела се разлика где је прелаз. А овде ни није било неке веће олује.
 
Претпостављам да мисли на 0865, 1021 и још један трећи, заборавио сам који. Годинама су њих продавали по знатно нижој цени и то мислим само јужно од Војводине (нека маркетиншка кампања да навуку људе). Претпрошле године (2022) је још било овде по 3.500, тада ни ЗП и НС нису били тако јефтини. Код мене је 1021 био просечан, али је 0865 био одличан.
 
Kod mene je lošija zemlja nego kod većine vas. Sejao sam 0216, 0217, 9911, 0725 prethodnih godina.
0725 koristim i za silažu i za berbu u klipu (nemamo kobajne za zrno). U taj 0725 mogu da se zakunem. Ovi ostali mi nisu vredeli para koje sam za njih dao.
Opet kažem, lošija je zemlja pa možda nekome koristi ta informacija.
E sad, čini mi se da ga više nema u ponudi….
 
Nazad
Vrh