Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Dusko, video sam tu ponudu cim je izasla 07.06.2013 god, malo mi se ne svidja sto su stapovi trodelni. Savet da li to da uzmem ?

Ili da daiwe black window uparim sa ove 3 daiwine masinice mada onda nemam pratecu opremu koja ide uz ovaj set.....

Stvarno teska odluka, ako ima jos neko savet , slusam i hvala.
 
Poslednja izmena od urednika:
@DejanNS

Pa Dejo neke stvari sam moras da odlucis. Kako izaberes i kupis tako ce ti biti. Pazi....posle j....a nema kajanja.:osmeh:

Pa ako uzmes ovaj carp komplet imaces sve a umesto tih trodelnih stavis ove tvoje sto imas. Trodelce ostavis pa uparis sa nekim drugim masinama kasnije ili ih ostavis kao rezervu.

Auuuuu sada sam video da ti tek treba da kupis stapove Daiwa crne udovice. Onda stvarno ne znam sta ti je ciniti, ja mislio da ti vec imas kupljene stapove pa trazis masinice da ih uparis. Dobro razmisli pa onda u kupovinu.
 
Nemoze niko da ti odgovori na pitanje sta da uzmes zato pravac u radnju stap u ruke i provitlaj malo sa njim, pa ce ti odgovor sam doci. Nekom bolje legne ovaj nekom onaj sve zavisi od osobe do osobe. Mada da se ja pitam ja bi zaobisao taj komplet, em sto su stapovi trodelni e su i stapovi i masinice u jako niskom cenovnom rangu sto ne znaci da nisu dobri ali nemogu da se porede sa daiwe black window.
 
izvestaj sa tamisa , tomasevacke brane pribliznije , ribe nam, al` zato komarci otkidaju dusu :bravo:
skoknem skoro svako vece , kad pozavrsavam obaveze, ali je ne izdrzivo koliko ih ima...
vodostaj normalan , malo povisen , ribolovaca i previse, sarandzija nizvodno i uzvodno ima par kampova , a da li oni imaju ulova to nisam siguran
 
dule ja sam iz obrenovca , kazi mi ima li kakve ribe da radi oko NS

Ribnjak u Suseku se izlio i sigurno ima ribe u njegovoj okolini.:osmeh: Pa sada je ova velika vodurina pa se peca po ritovima gde je Dunav usao, i to uglavnom babuska. Sada je raj za one lopove sa mrezama, riba izlazi iz korita a ovi pregradjuju. Zbog takvih ja uglavnom sada pecam na privatnim revirima. Kada se ova voda povuce u Begeckoj jami treba da bude ribe i ici cu tamo. Na jami se placa i dodatna dozvola pored ove redovne.:ppozdrav:
 
Sinoc sam oko 9 isao na Begej i jedva pobegao od komaraca, to nije normalno sta ih je. Na pola raspakivanja smo se poceli pakovati i bezanija. Iako sam bio u dugackom urnisali su me i danas se ubi od cesanja. Presede mi pecanje
 
Dobar dan svima,

Ja u nedelju bio u beceju na ribnjaku na pecanju, bila guzva, jezero trouglasto pa je bilo prebacivanja najlona ali odlicno je bilo sve u svemu , ja pecao na klasicnu dubinku , bez mnogo uspeha ali je zato match odradio svoj posao.

Dosta zavisi od izbora mesta, na nekima je bas dobro pecalo na nekima bas slabo .

Ja imao 3 komada izmedju 2 -3 kg, i jedno odkacinjanje krupnijeg .

Inace hvatani su primerci do 10 kg , ber ono sto sam ja video .

ako mi neko pomogne kako da uradim, postavicu i slike riba koje sam uhvatio.
 
ovo i slika :osmeh:

slika-1.jpg


- - - - - - - - - -

slika-2.jpg


slika-3.jpg
 
Nazad
Vrh