Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Ljudi razbio sam se od sarana. Radilo kao blesavo, ruke me zabolele. Srecom dosao kasnije ( oko 16 sati) kum pa sam mu predao posao i stapove, Bogami i on se napecao. Nisu bili krupni, uglavnom 2-3 kg samo par jaci od 5 kg.
Beste deco sa prozora.
 
Dobro vece i dobar dan svima.

Prvi put sam ovde , zasto sam dosao ...Vidim da su ovde pravi ljudi za razmenu iskustva i informcija sa terena.

Nisam pecao sarana bar ne ciljno do sada ni a ravirima ni ovako , ali bilo ih je slucajnih i namernih :osmeh: .

U narednom peridu se bacam na lov sarana . Ocekujem da pazarim za pocetak DAIWA BLACK WINDOW 3 lbs, 3,6 m 2 kom .

Treba mi savet sa kojim masinicama da ih uparim, citao sam ovde i na drugim forumima, sada mi treba konkretan savet, pa da mozemo zajedno na pecanje a naravno :ppozdrav:

Unapred hvala svima .

Dusko tebi posebno hvala na linku i pomoci kako da resim i prikljucim se svemu ovome .
 
Poslednja izmena od urednika:
@DejanNS

Dobro nam dosao Dejo u ovo nase skromno drustvo. Moras nam napisati koliko zelis da potrosis dindzi po masinici i preporuke odmah idu.:ppozdrav:
 
DUsko i svi ostali ,

Nemam predstavu , ako mi se nesto svidi ko zna.

Rado bi ja nesto pravo i kvalitetno , ali situacija je takva kakva jeste .

Recimo oko 5000 din po masinici , e sad uvek je tu + / - , ako neko ima dobar predlog mozda cu i vise potrositi od cifre koju sam naveo.

Svi saveti su mi dobro dosli .

Hvala.
 
@DejanNS

ENDURA CARP - Formax

Mašinica sa slobodnim hodom špulne, dizajnirana za lov šarana i ostale varijante dubinskog ribolova. Poseduje 7+1 ležaj, metalnu konusnu špulnu za ... detaljnije
Cena: 3,490.00 din.
Više informacija Izbor veličine


RAPTOR 80 - Formax

Velika i snažna mašinica opremljena sa 7+1 ležajem, konusnom metalnom špulnom, preciznom prednjom proklizavajućom kočnicom, anti-tvist vođicom stru... detaljnije
Cena: 3,290.00 din.







ATTRACT FEEDER/CARP 6000 - Formax

Izuzetno precizno izrađena i robusna mašinica dizajnirana za feeder ribolov, sva od metala (telo, rotor, špulna), opremljena sa 6+1 ležajem, dve pl... detaljnije
Cena: 4,990.00 din.



Mislim da je ova poslednja za te novce vrh, mada i endura ne izgleda lose.



- - - - - - - - - -

@Milos D.T


Swingeri Carp Pro CP-6351 ("solo" i set)



Carp Pro swinger CP-6351

Plavi-nhntws.jpg


Zaista odličan i kvalitetan swinger (ranije je imao oznaku TSW-11), poseduje pomični teg od 60 grama tako da simulira težinu/teret od 0 do 170 grama, zavisno od položaja u kojem se nalazi. Poseduje i poseban mehanizma preko koga mu se podešava položaj, a ima i LED osvetljenje koje se napaja preko kablića iz indikatora trzaja. Imamo ga u četiri boje (plava, crvena, zelena i žuta), pa evo ih i svih zajedno:

swinger6351-new-set-vqbsol.jpg


Izgled pakovanja:

Pakovanje-ibwvsf.jpg


Cena: 999.00 dinara.

Cena je Milose po komadu.

 
Poslednja izmena:
Hvala na savetima, ENDURA je i meni zapala za oko , bar dok ne bude uslva za nesto bolje i kvalitetnije.

Nadam se da cu uskoro realizovati kupovinu.

Ako imate jos saveta u vezi opreme za ovaj vid ribolova , slusam savet iskusnijuh kolega.

Ako bog da u nedelju idem sa nekim drustvom u becej na ribnjak, doduse sa dubinkama koje imam ali videcemo kako ce biti, javljam naravno kako je bilo .

Hvala jos jednom svima.
 
Upari ih sa Okumom LB65,
moj drug ima tu kombinaciju sa Daiwom a ja imam iste mašine i mogu ti reći da su lepe i neuništive, a što se tiče odnosa cene i kvaliteta ne može se bolje naći. One su ti oko 5000 po komadu a vrede sigurno više od toga
 
@DejanNS

Dejane jos jedna vrlo interesantna ponuda:

Daiwa Regal-X 3500 BR - kupiš dve, treću poklanjamo!
Još jedna fantastična ponuda samo u Formax Store prodavnicama:
icon_biggrin.gif
icon_thumbup.gif


Kupite li dve Daiwe Regal-X 3500 BR - treću vam poklanjamo!
icon_thumbup.gif


1014258_151765578344892_923061442_n.jpg


Ponuda važi do isteka zaliha...
icon_smile.gif


9,999.00 dinara (trenutno oko 87.5 EUR)

A i ovo Ti je jako interesantno"


Axum Limited Carp Set

Promoset2-bexdda.jpg


http://www.formaxstore.com/proizvod/7509

U prodaji su do isteka zaliha...
icon_wink.gif


Ljudi kome ovo treba ovo je prilika. Ovo je smesna cena za ovu robu.
 
Nazad
Vrh