Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Ja se svaki put kada prodjem pored kanala izmedju Crepaje i raskrsnice za Kacarevo, cudom cudim ljudima koji tu pecaju, danas ih je bilo 5-6 cak su imali i suncobrane. Moja ideja o pecanju je reka, suma, komarci, siroka voda, a ovaj kanal ima sirinu od 3 metra, ne prozivam nikog samo kazem kako ja to vidim.:ppozdrav:
 
Ja se svaki put kada prodjem pored kanala izmedju Crepaje i raskrsnice za Kacarevo, cudom cudim ljudima koji tu pecaju, danas ih je bilo 5-6 cak su imali i suncobrane. Moja ideja o pecanju je reka, suma, komarci, siroka voda, a ovaj kanal ima sirinu od 3 metra, ne prozivam nikog samo kazem kako ja to vidim.:ppozdrav:

Imanjace tvoja ideja je odmor pored vode, pa ako nesto dodje, dodje. Nema veze i ako ne bude nista tu je rostilj. Ti ljudi pecaju meleze i idu tamo gde on radi.
 
Hvala na cestitkama.
Izgleda da sam opet nasao partnera za pecanje,ovog puta mi je blizi godinama tako da se nadam dugogodisnjem druzenju uz :pecanje: .
 
kod mene 3 juna otvor jezera Drenova i počinje godišnji,7 dana lova na šarana.Sve je spremno mjest:riba:o sređeno,pribor remontovan,ladionici za pilići i prasići i da ne nabrajam.Sada je samo problem dočekati danD
 
Danas sa jarka
Amur 12kg
1zn4rwk.jpg

9api1e.jpg

Saran 7.5kg
1z4wr2b.jpg

Imalo sam jos jednog ali je bio sitan.
 
Ja sam u nedelju na Kasapskoj adi.

---------- Poruka napisana 20-05-12 u 20:00 ---------- Prethodna poruka je 18-05-12 at 18:22 ----------

Bio na Kasapskoj i lose prosao. Imao samo jedno pecanje i to promasio. Nisu ni drugi bolje prosli. Drustvo se pocelo razilaziti oko podne, pa se i ja spakovao oko pola dva. Doduse saran se kupa, ali na udicu nece. Imali su su samo jednoga na jedinici, i to je sve. Pecao sam na br. 6.
 
ista stvar i kod mene prvo sam bio ujutro od 5 do 10 i imao pet grizeva, jedna babuška od pola kg, linjak od 60 dkg, dve male babuškice i jedan grgeč. popodne ni griz, isao sam malo oko bajera i vidio kako se ekipa sunča na površini , valjda hvataju boju
 
Za vikend kazu ove sveznalice od meteorologa pljuskovi, znaci nema pecnja. Barem ovde kod nas.
 
Hahaha ma ja sam ozbijan pecao sam par puta i po kisi pa i po grmljavini a ja na karbonskim stapovima imam ribu i samo cekam kada ce da me zvekne grom. bogami bilo je zajebano:riba:
 
Ne bi bio prvi koga je zveknuo.Poznanik mi je tako nagrabusio na regulaciji u Slankamenu.
 
Nazad
Vrh