Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Ja juce trebao da idem oko 6 poslepodne i okinuse me nemoze prijatelj
Nadam se da cu ic za koji dan radi sva bijela riba neka na dnu neka se polako podize na povrsinu nadam se da cu uganjat dubinu
 
Ja ću možda tek sledeće nedelje ići, polako privodim kraju obaveze, a po ovoj vrućini baš polako. Mada su za vikend najavili neku kišu, pa će verovatno biti prijatnije da se ide na pecanje.
 
Jeste da ce za vikend biti prijatnije i malo svezije uz kisu, nego je nezgodno sto ce biti i gromova i munja a ja imam karbonce. "Ici il ne ici pitanje je sad"?:haha:
 
Dule uzmeš tri dobra kabla za paljenje vozila ali ne made in china vec barem 30mm2 pravih a ne skupa s izolacijom, tri metalne šipke zabiješ cca metar u zemlju i svaki štap dobro uzemljiš :osmeh::osmeh: . BTW sorry sto ti nisam odgovorio na pp ali me danas i jucer ubilo ovo vrijeme.
 
Dule uzmeš tri dobra kabla za paljenje vozila ali ne made in china vec barem 30mm2 pravih a ne skupa s izolacijom, tri metalne šipke zabiješ cca metar u zemlju i svaki štap dobro uzemljiš :osmeh::osmeh: . BTW sorry sto ti nisam odgovorio na pp ali me danas i jucer ubilo ovo vrijeme.

A na vrhove umesto zvonca da stavim gromobrane.:haha:
 
Juce bio na pecanju od 6 do 9 sati uvece zadnjih sat vremena riba je pocela da radi u priobalnom dijelu ulov siromasan 3 deverike 3 crvenperke 1 beovica i jedna solidna babuska sve u svemu bilo je lijepo pored vode a nadam se da cu sledeci put imati vise srece
 
Sutra idem, kanda nece biti gromova. Mislim da cu na Begecku jamu, bio je Dunav izgurao na 380 valjda je i uslo nesto ribe. Medjutim sada je u naglom opadanju pa riba moze da bude sva na izlazu iz revira.
 
Sinoć oko 1h komšija uhvatio na Čonopljanskom jezeru soma od 46kg dugog 173 cm.
bf3waw.jpg
[/IMG]
2nkrvkk.jpg
[/IMG]
24o68at.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh