Oranje

Galicije, prestani da pises i iznosiš informacije u ovoj temi.Kada ovo pročitaju nadležni,uvešće nam još neku akcizu zbog smanjene potrošnje goriva :)
Neka potrosnju pisu samo članovi iz Banata,po mogućstvu južnog,ako mogu da oru.Inače mi smo davno završili oranje,ostala još njiva gde treba stajnjak da se razbaci,potrošnja se kretala od 12-20 litara/kj.

Око доки...само по која слика и видео без коментара...
 
Galicije, prestani da pises i iznosiš informacije u ovoj temi.Kada ovo pročitaju nadležni,uvešće nam još neku akcizu zbog smanjene potrošnje goriva :)
Neka potrosnju pisu samo članovi iz Banata,po mogućstvu južnog,ako mogu da oru.Inače mi smo davno završili oranje,ostala još njiva gde treba stajnjak da se razbaci,potrošnja se kretala od 12-20 litara/kj.
Nismo mi počeli ,tako da ne možemo pisati o potrošnji.
Juče istanjirali kukuruzište ,sve spremno samo nedostaje 30+ litara kiše za oranje.




 
Sto bi neki rekli pukao top! Danas sam bio jedini u ataru, neznam sta ljudi cekaju, oranje je islo odlično, pozna se to malo kise sto je palo...
470c18e6cf9efce0db856bde54a1cf3a.jpg
2bd1a3e9829de42dc1dfc6ec6292fba2.jpg


Poslato sa LDN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ide oranje sasvim zadovoljavajuce. Mozda je skupa nafta ogranicenje za mnoge, moj rus ima rezervoar cije punjenje kosta preko 17000 dinara. Inace tanjiranno st4njiste islo prefektno spram poteza njive. Sledece godine cu probati na vise njiva.
 
Nazad
Vrh